Dziś mamy 18 lutego 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

05 lipca 2018

Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce. Helena Dalke ze złotem

fot. archiwum rodzinne

fot. archiwum rodzinne

Podczas 35. Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce Helena Dalke z Dziewierzewa #zdobyła złoto na 400 m przez płotki orazsrebro w sztafecie 4 x 400.

Helena od czerwca 2017 r. biega pod szyldem Klubu Sportowego OŚ AZS Poznań, a jej trenerem jest Robert Rejewski. Aktualnie jest studentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej koronne dyscypliny to lekkoatletyka, biegi sprinterskie. Specjalizuje się w biegu na dystansie 400 m przez płotki.

Za ubiegłoroczne osiągnięcia została zgłoszona i otrzymała Nagrodę  Zarządu Powiatu Nakielskiego, do której nominował ją Burmistrz Kcyni.

materia: Anna Duda-Nowicka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 21 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)