Dziś mamy 18 lutego 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

23 czerwca 2018

Memoriał Janusza Sztukowskiego. Udział wzięło 66. zawodników

fot. powierzone

fot. powierzone

XVII Memoriał Janusza Sztukowskiego w Piłce Nożnej szkół podstawowych poświęcony # pamięci Janusza Sztukowskiego nauczyciela, wychowawcy dzieci i młodzieży, sportowca, lekkoatlety zawodnika Zawiszy Bydgoszcz został rozegrany w dniu 12.06.2018 r. od godz. 9.00. na boiskach do mini piłki nożnej u organizatora zawodów w gościnnej Szkole Podstawowej im. Miłośników Przyrody w Laskownicy.

W zawodach wzięły udział drużyny chłopców ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Korka w Rozstrzębowie, Szkoły Podstawowej im. Obrońców Niepodległości w Sipiorach, Szkoły Podstawowej w Mycielewie, Szkoły Podstawowej im. ppor. Marka Uleryka
w Dziewierzewie, Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni i Szkoły Podstawowej im. Miłośników Przyrody w Laskownicy. W zawodach wzięło udział 66 zawodników.

Grano systemem gry „każdy z każdym” dwa razu po 10 minut mecz w dwóch grupach eliminacyjnych, półfinały i mecze finałowe.
Wyniki grupa „A”:
I Miejsce SP Dziewierzewo 5 - 0 4 pkt.
II Miejsce SP Kcynia 2 - 1 4 pkt.
III Miejsce SP Sipiory 1 - 7 0 pkt.
Wyniki grupa „B”:
I Miejsce SP Laskownica 6 - 0 6 pkt.
II Miejsce SP Mycielewo 1 - 2 1 pkt.
III Miejsce SP Rozstrzębowo 1 - 6 1 pkt.
Wyniki półfinał:
SP Dziewierzewo 3 : 4 SP Mycielewo
SP Kcynia 0 : 2 SP Laskownica
Wyniki Finał:
SP Laskownica 0 : 1 SP Mycielewo
SP Kcynia 0 : 1 SP Dziewierzewo
Klasyfikacja Końcowa:
I Miejsce SP Mycielewo
II Miejsce SP Laskownica
III Miejsce SP Dziewierzewo
IV Miejsce SP Kcynia

Zawodnicy walczyli z ogromnym zaangażowaniem na polu gry o każdą piłkę i jak najlepszy wynik dla swojej drużyny, a zawody przyniosły zawodnikom i kibicom pokaz ciekawej piłki, dużo sportowej satysfakcji i sportowych doświadczeń. Drużynom za zajęte miejsca w zawodach I, II i III w imieniu Burmistrza Kcyni Marka Szarugi dyrektor szkoły Marzena Wessołowska wręczyła puchary i przekazała gratulacje, a za zajęte miejsca od I do VI wręczono dyplomy.

Najlepszym zawodnikiem zawodów wybrano Jakuba Mlickiegoz SP w Mycielewie. Statuetka dla najlepszego bramkarza została wręczona Tomaszowi Bugajowi z SP w Laskownicy. Królem Strzelców został Krzysztof Jurek z SP w Dziewierzewie strzelec 7 bramek. Zawodnicy uhonorowani tymi tytułami otrzymali nagrody indywidualne statuetki.

Drużyny zostały przygotowane i poprowadzone na zawodach przez nauczycieli: Panią Ewę Socha SP w Sipiorach, Panią Ewelinę Ziuziakowską SP w Kcyni, Panią Aleksandrę Kubacką SP w Dziewierzewie oraz Panów Jarosława Kurtysiaka SP w Laskownicy, Andrzeja Kulczynskiego SP w Mycielewie i Bartosza Łyszczarza SP w Rozstrzębowie. Zawody sędziowali Jarosław Kurtysiak, Bartosz Łyszczarz, Andrzej Kulczyński. Organizatorem XVII Memoriału Janusza Sztukowskiego w Piłce Nożnej była Szkoła Podstawowa im. Miłośników Przyrody w Laskownicy i Burmistrz Kcyni.

materiał: Ryszard Hanioszyn

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Oczyszczanie twarzy
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)