Dziś mamy 26 maja 2018, sobota, imieniny obchodzą:
27 stycznia 2018

Maturzyści LO i ZST na wspólnej studniówce. Zabawa była wyśmienita

fot. P. Domżalski

fot. P. Domżalski

Piątkowy wieczór, 26 stycznia maturzyści z ZSO i ZST zapamiętają na długo. Bawili się na # wspólnej studniówce, którą zorganizowano na sali Alma w Damasławku.

Na początek, prowadzący przywitali zebranych nauczycieli, maturzystów, gości. Na balu obecny był także burmistrz Kcyni Marek Szaruga.

Następnie, głos zabrała dyrekcja ZSO i ZST - Katarzyna Kluczyńska i Aleksandra Doiczman. Dyrektorki zwróciły uwagę, że przed maturzystami czas wytężonej nauki, ale piątkowy wieczór to czas zabawy. Dla swoich uczniów zadedykowały piosenkę zespołu Soun'N'Grace zatytułowaną "Sens".  Głos zabrał także burmistrz, który życzył maturzystom dobrej zabawy oraz powodzenia na maturze. Studniówkowy bal rozpoczął się oczywiście od odtańczenia przez wszystkich tradycyjnego poloneza. Dalej wzniesiono toast, maturzyści zasiedli do uroczystego obiadu, a później szaleli na parkiecie do późnych godzin nocnych. Znane i lubiane przez wszystkich przeboje, starsze jak i najnowsze hity sprawiły, że wszyscy świetnie się bawili i na chwilę zapomnieli o czekającej ich nauce i stresujących chwilach podczas zbliżającej się matury.

materiał: Piotr Domżalski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 38 52

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)