Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

25 marca 2020

Masz pytanie lub potrzebujesz wsparcia? Poradnia oferuje telefoniczną pomoc

Jesteś klientem Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej? Nie byłeś u nas, #ale masz pytanie lub potrzebujesz wsparcia?

Specjaliści Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Nakle oraz jej filii w Szubinie udzielają porad i konsultacji telefonicznie.

Po zgłoszeniu telefonicznym w godzinach 8.00- 13.00 na podane niżej numery kontaktowe sprawa zostanie przekierowana do odpowiedniego specjalisty – psychologa, psychoterapeuty, pedagoga, logopedy.

- Nakło – sekretariat: 510 091 705, dyrektor: 502 119 142
- Szubin – sekretariat: 510 091 095

Możliwy jest także kontakt mailowy:
- Nakło: kontakt@ppppnaklo.pl
- Szubin: kontaktszubin@ppppnaklo.pl

Po ogłoszeniu przez WHO pandemii koronawirusa do pozostania w domach zachęcają wszyscy, a na portalach społecznościowych internauci zorganizowali akcję #zostanwdomu. Akcja robi się coraz popularniejsza i z każdym dniem przyłącza się do niej coraz więcej osób. My również przyłączamy się do niej. Zachęcamy wszystkich do korzystania z naszej strony internetowej www.ppppnaklo.pl, gdzie zamieszczamy ważne informacje, porady, propozycje zajęć z dziećmi itp. wykorzystajmy pozytywnie czas spędzony z rodziną.

Materiał: PPPP Nakło

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drukarka fiskalna Epson
2499PLN PROMOCJA PLN
Produkty instax
od 37,90PLN
Rolery - mezoterapia skóry
Drukarki fiskalne Innova
2200PLN PROMOCJAPLN
Drobne naprawy
Lakiernictwo
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)