Dziś mamy 20 lutego 2019, środa, imieniny obchodzą:

21 listopada 2018

Mali detektywi na Krajnie i Pałukach. Udowodnili, że potrafią się świetnie bawić

fot. pow

fot. pow

W piątek 16 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie, 20 uczniów # wzięło udział w zajęciach realizowanych przez Fundację Staszica z Nakła n/Notecią, a dofinansowanych przez Powiat Nakielski pn. Mali detektywi na Krajnie i Pałukach.

Uczestnicy znakomicie wypadli w roli detektywów. Nie strasznie im były trudne zadania, które musieli wykonać. To był prawdziwy egzamin na spostrzegawczość, logiczne myślenie, dedukcję oraz spryt. Zdali go śpiewająco. Udowodnili również, że potrafią się świetnie bawić. Brawo młodzi detektywi!

Dziękujemy Pani Dyrektor za współpracę i możliwość realizacji projektu, pani Anecie Wojciechowskiej za troskliwą opiekę i doping oraz wolontariuszom Fundacji: Adrianowi  Werens i Krzysztofowi Rakowskiemu.

Kolejne zajęcia już w piątek w Szkole Podstawowej im Polskich Olimpijczyków w Turze

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble młodzieżowe systemowe
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Budowa domu pod klucz
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Masaż gorącymi kamieniami
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)