Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

20 września 2019

Losy kcynian w czasie wojny. Zapraszamy na wystawę plenerową

fot. pow.

fot. pow.

Burmistrz Kcyni Marek Szaruga zaprasza na otwarcie wystawy plenerowej: „Losy kcynian w czasie II wojny światowej”, które odbędzie się w dniu 23 września o g. 16.00 na kcyńskim rynku.

Wystawa została przygotowana w oparciu o materiały, zdjęcia, relacje, dokumenty udostępnione przez mieszkańców. Wiele z nich nigdy nie było publikowane. Organizatorem wystawy jest Dźwiękowe Archiwum Kcyni. Autorką koncepcji wystawy jest Justyna Makarewicz. Wystawa będzie dostępna na kcyńskim rynku co najmniej do końca października 2019 r. Zapraszamy serdecznie!

materiał: Justyna Makarewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)