Dziś mamy 15 stycznia 2026, czwartek, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2025

Spisali się znakomicie. Udany turniej w Szubinie

fot. Orzeł Kcynia

fot. Orzeł Kcynia

W sobotę, 6 grudnia 2025 r., odbył się Gwiazdkowy Turniej #Judo Młodzików/Młodziczek i Dzieci pod patronatem Burmistrza Szubina. Nasi reprezentanci spisali się znakomicie – wystartowało aż czterech wojowników!

• Jan Jędryczka po czterech zwycięskich walkach zdobył złoty medal! Brawo, Janek!

• Hanna Świda wywalczyła brązowy medal – super walka, Haniu!

• Antoni Bartnik i Szymon Reguła dzielnie walczyli, zdobywając cenne doświadczenie poza podium.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i ich rodzinom! To świetny gwiazdkowy prezent i motywacja do dalszych treningów. Zapraszamy na treningi – do zobaczenia na macie!

Materiał: Trener Maciej Nowak / Orzeł Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Od kołyski do trumny. Drewno surowcem doskonałym

Zapach drewna większości z nas kojarzy się #z bezpieczeństwem. Zapewne wynika to z atawistycznego przywiązania do drewna używanego przez ludzi od tysięcy lat – jako opał, materiał konstrukcyjny czy dekoracyjny. Trudno wyobrazić sobie życie bez drewna, nawet papier, na którym wydrukowano te słowa, z niego pochodzi.

(czytaj więcej)
0

Trwa karnawał. W jakie dni wypadają święta wielkanocne w tym roku?

Rozpoczął się okres karnawału# - czas radości, zabaw i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół. To okres, który kojarzy się z balami, imprezami i wesołą atmosferą. Karnawał potrwa aż do Wielkiego Postu.

(czytaj więcej)
0

Rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego. "Niezłomny w boju"

Wybitny polski lekkoatleta, mistrz olimpijski #z Los Angeles (1932 r.) w biegu na 10 000 metrów. Dziś mija 119. rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego.

(czytaj więcej)
0

Jaki jest zasięg internetu w Polsce? Przygotowano raport

Ministerstwo Cyfryzacji udostępniło kolejną edycję #raportu „Polska w zasięgu stacjonarnego dostępu do internetu”, prezentującą dane aktualne na koniec czwartego kwartału 2025 r. Publikacja jest kompleksowym źródłem informacji o stanie infrastruktury szerokopasmowej w Polsce. Obejmuje cały kraj, z podziałem na województwa oraz jednostki samorządu terytorialnego.

(czytaj więcej)