Dziś mamy 29 lipca 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

19 stycznia 2021

"Kto za to odpowiada i kiedy to się zmieni?". Mieszkanka jest zaniepokojona

fot. poglądowe - pixabay.com

fot. poglądowe - pixabay.com

W dniu dzisiejszym do naszej redakcji wpłynęła wiadomość od# zaniepokojonej mieszkanki gminy Kcynia. W swojej wypowiedzi poruszyła temat związany z odśnieżaniem oraz brakiem połączeń autobusowych. Treść nadesłanej wiadomości publikujemy poniżej.

Jak to jest w naszej gminie? Właściciele posesji mają obowiązek odśnieżać chodniki, a jeśli tego nie robią grożą im mandaty. Moje pytanie brzmi: jak to jest z odśnieżaniem dróg? Godzina 9 i do tej pory nie jest odśnieżone. Autobus szkolny miał problem z dojazdem, kto za to odpowiada i kiedy to się zmieni? Nadmienię również, że autobusy PKS nie kursują na trasie Kcynia – Nakło. Odnoszę wrażenie, że nasza gmina cofa się. 

Materiał: Internautka 

Oceń artykuł: 11 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad

  • -3 (13)

  Toyota , w dniu 19-01-2021 14:36:38 napisał:

  Najpierw zmieńcie burmistrza ,a potem to już z górki

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Xyx, w dniu 19-01-2021 15:32:22 napisał:

  A teraz pada deszcz. Kto winny burmistrz, do wymiany za deszcz.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (5)

  lok, w dniu 19-01-2021 18:36:06 napisał:

  burmistrza spoza tych kcyńskich układzików, machlojek i mściwości potrzeba...

  odpowiedz

  • -5 (7)

  neutralny, w dniu 19-01-2021 22:19:08 napisał:

  Tylko Pani Ewelina Marczak.To dobra kandydatka na Burmistrza.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble młodzieżowe i dziecięce
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
MEBLE PIOTR PASIEKA
Szafy przesuwne
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Martwisz się o swoje dziecko w sieci? Najważniejsza jest rozmowa

Co zrobi rodzic, żeby zapewnić swojemu dziecku# bezpieczeństwo? Odpowiedź jest prosta – wszystko. Tak samo powinno być w internecie. A jak najlepiej ochronić najmłodszych przed zagrożeniami w sieci? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Polacy nie chcą rezygnować z mięsa dla dobra klimatu. Zmiana jest konieczna

Zdaniem ekspertów ograniczenie spożycia mięsa i nabiału to# jedno z kluczowych działań, jakie możemy podjąć, by przeciwdziałać zmianie klimatu. Tymczasem, tylko niewielu z nas byłoby skłonnych do podjęcia takiego kroku w trosce o planetę – pokazują to wyniki najnowszego badania „Zmiana klimatu a produkcja żywności – badanie świadomości mieszkańców Polski” przeprowadzonego przez Upfield.

(czytaj więcej)
0

Ceny w górę, wydatki w dół. Oszczędzamy na przyjemnościach

Z danych GUS wynika, że w porównaniu z# pierwszą połową ub.r. inflacja w pierwszym półroczu 2021 r. wyniosła 3,6 proc. Najbardziej wzrosły koszty transportu, utrzymania mieszkania i łączności czy edukacji. Znacząco zdrożała też oferta restauracji i hoteli oraz rekreacji i kultury. Ceny rosną, ale równolegle ponad 40 proc. Polaków, pod wpływem pandemii, chce ograniczać wydatki. Oszczędzamy głównie na przyjemnościach – książkach, kinie, usługach fryzjerskich czy jedzeniu na mieście. Tylko 3 proc. osób uświadomiło sobie w czasie pandemii, że trzeba korzystać z życia i mniej przejmować się pieniędzmi – wynika z badania dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)