Dziś mamy 13 sierpnia 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

04 października 2019

Korona Zachodu Polski. Rożnowice podbite!

fot. Aktywna Kcynia

fot. Aktywna Kcynia

Aktywna sobota z aktywnymi ludźmi. 28 września wystartowaliśmy w zawodach biegowych i kijkowych.

Na starcie pojawili się:
Bieg przełajowy 5km:
Anna Prybińska-Marciniak
Lukasz Kaniewski

Bieg dzieci 200m:
Jan Marciniak
Kacper Kaniewski

Nordic Walking 5km:
Filip Paszkiet
Filip Komorowski
Kasia Paszkiet
Hanna Komorowska

Nordic Walking 10km:
Alicja Kaniewska

Zawody super zorganizowane. Brawa dla organizatorów! Atrakcje za równo dla starszych jak i dla młodszych.Trasa trudna i wymagająca.

Gratulacje dla Wszystkich. Zawodnicy Aktywnej Kcyni osiągnęli bardzo dobre wyniki. Pojawiły się również debiuty, Ania pierwszy raz wystartowała w biegu a Filip Paszkiet w Nordic Walking. Zdobyliśmy również 2 puchary Filip Paszkiet (debiutant) 3 miejsce w kategorii wiekowej na 5km NW, Alicja Kaniewska 1 miejsce w kategorii na 10km NW. Na 30 drużyn zajeliśmy 9 miejsce!

materiał: Łukasz Kaniewski/Aktywna Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 48 31

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)