Dziś mamy 3 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

27 marca 2023

Kontynuacja cyklu szkoleń OSP. Kurs dla przyszłych ratowników

fot. Komenda Powiatowa PSP w Nakle nad Notecią

fot. Komenda Powiatowa PSP w Nakle nad Notecią

W dniu 25 marca 2023 roku na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Szubinie odbyło się# szkolenie kursu podstawowego strażaków ratowników OSP.

Zgodnie z planem realizacja zajęć dydaktycznych obejmowała szkolenie teoretyczne i praktyczne z zakresu obsługi, budowy i konserwacji zestawów hydraulicznych. Ponadto przyszli ratownicy poznawali metody ewakuacji osób poszkodowanych z pojazdów oraz organizacji akcji ratownictwa technicznego. Niniejszy kurs jest kontynuacją cyklu prowadzonych szkoleń dla druhów, którzy po pozytywnym zdaniu egzaminu wzmocnią szeregi jednostek OSP na terenie powiatu nakielskiego.

Opracowanie: bryg. Mariusz Mantych

Materiał: st. kpt. Bartosz Walkowiak / oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)