Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

21 maja 2019

Konkurs na dyrektorów szkół. Trwa nabór wniosków

fot. archiwum

fot. archiwum

W trzech szkołach w gminie Kcynia zostały ogłoszone konkursy na stanowisko # dyrektora. Chętne osoby na te stanowiska już mogą zgłaszać swoje kandydatury.

Burmistrz Kcyni Marek Szaruga ogłosił konkursy na dyrektorów w trzech placówkach: w Szkole Podstawowej im. Bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie, Zespole Szkół Technicznych w Kcyni oraz w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Korka w Rozstrzębowie.

Chętni kandydaci, którzy chcą wziąć udział w konkursie muszą złożyć wymagane dokumenty w terminie do 12 czerwca 2019 roku w Urzędzie Miejskim w Kcyni. Objęcie stanowiska nowo wybranego dyrektora nastąpi z dniem 1 września 2019 roku.

Oceń artykuł: 3 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 8 (10)

  bekson, w dniu 21-05-2019 16:20:13 napisał:

  phiii kolejna ustawka xD

  odpowiedz

  • 15 (17)

  wasyl, w dniu 21-05-2019 22:19:02 napisał:

  Dla dobra całej społeczności szkolnej i dla należytego wypełniania obowiązków dyrektorskich, liczę, iż w SP Dobieszewo zdobędzie się ktoś na odwagę by stanąć w szranki konkursowe i powalczyć z dotychczasowym dyr. To będzie NALEPSZA ZMIANA której znaczna większość tutejszej społeczności oczekuje.

  odpowiedz

  • -2 (6)

  Ciekawy, w dniu 21-05-2019 22:42:16 napisał:

  Ciekawe kto będzie Dyrektorem w Kcyni

  odpowiedz

  • -10 (12)

  zenon, w dniu 22-05-2019 12:58:02 napisał:

  Bekson,wasyl i tego typu mądrale stańcie do konkursu!!!Kto wam broni?Jesteście ŻAŁOŚNI!!!!!(myślę że wiecie co to oznacza)

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drobne naprawy
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Botox i kwas hialuronowy
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Naczepa platforma
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Botox zmarszczki lwie
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)