Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

21 maja 2019

Konkurs na dyrektorów szkół. Trwa nabór wniosków

fot. archiwum

fot. archiwum

W trzech szkołach w gminie Kcynia zostały ogłoszone konkursy na stanowisko # dyrektora. Chętne osoby na te stanowiska już mogą zgłaszać swoje kandydatury.

Burmistrz Kcyni Marek Szaruga ogłosił konkursy na dyrektorów w trzech placówkach: w Szkole Podstawowej im. Bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie, Zespole Szkół Technicznych w Kcyni oraz w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Korka w Rozstrzębowie.

Chętni kandydaci, którzy chcą wziąć udział w konkursie muszą złożyć wymagane dokumenty w terminie do 12 czerwca 2019 roku w Urzędzie Miejskim w Kcyni. Objęcie stanowiska nowo wybranego dyrektora nastąpi z dniem 1 września 2019 roku.

Oceń artykuł: 3 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 8 (10)

  bekson, w dniu 21-05-2019 16:20:13 napisał:

  phiii kolejna ustawka xD

  odpowiedz

  • 14 (16)

  wasyl, w dniu 21-05-2019 22:19:02 napisał:

  Dla dobra całej społeczności szkolnej i dla należytego wypełniania obowiązków dyrektorskich, liczę, iż w SP Dobieszewo zdobędzie się ktoś na odwagę by stanąć w szranki konkursowe i powalczyć z dotychczasowym dyr. To będzie NALEPSZA ZMIANA której znaczna większość tutejszej społeczności oczekuje.

  odpowiedz

  • -2 (6)

  Ciekawy, w dniu 21-05-2019 22:42:16 napisał:

  Ciekawe kto będzie Dyrektorem w Kcyni

  odpowiedz

  • -10 (12)

  zenon, w dniu 22-05-2019 12:58:02 napisał:

  Bekson,wasyl i tego typu mądrale stańcie do konkursu!!!Kto wam broni?Jesteście ŻAŁOŚNI!!!!!(myślę że wiecie co to oznacza)

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Żel UV 5ml
7,50PLN
Przewóz krajowy
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
Wypożyczalnia samochodów
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Rolery - mezoterapia skóry
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
Balustrady Bramy Ogrodzenia
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)