Dziś mamy 23 lipca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2024

Konkurs Wiedzy o Powstaniu Warszawskim. Wyłoniono laureatów

fot. powierzone

fot. powierzone

14 czerwca 2024 roku dwoje uczniów# naszej szkoły: Michalina Demska z klasy VIII i Krzysztof Guzek z klasy VII pod opieką p. Pauliny Kuberackiej uczestniczyli w Gali Laureatów V Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Warszawskim.

Uroczystość odbyła się w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy, podczas której wręczono nagrody laureatom i finalistom konkursu. W konkursie brało udział kilkuset uczniów. Tytuł laureata zdobyło 25 uczniów, a finalisty 68 uczniów w tym Michalina i Krzysztof z naszej małej palmierowskiej podstawówki. Jesteśmy dumni z sukcesu naszych uczniów. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Materiał: Paulina Kuberacka /  SP w Palmierowie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wymiana doświadczeń i nowoczesna technologia. Szkolenie żołnierzy

W ostatnich dwóch tygodniach Centrum Szkolenia Wojsk Obrony #Terytorialnej we współpracy z instruktorami Gwardii Narodowej Stanu Illinois realizowało szkolenie Critical Knowledge Exchange przeznaczone dla Obserwatorów Ognia.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Wzniesienia kryją tajemnicę. Pozostałości kurhanów i pomniki

Te niepozorne wzniesienia kryją w sobie tajemnicę. Uczyniła je #ludzka ręka. Dziś historia o miejscach pamięci w Leśnictwach Dziewierzewo i Żarczyn.

(czytaj więcej)