Dziś mamy 20 lutego 2019, środa, imieniny obchodzą:

11 lipca 2018

Kolejny odcinek drogi zmodernizowany. Tym razem w Dziewierzewie

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle

Niespełna 250-metrowy odcinek jezdni w Dziewierzewie wymagający gruntownej naprawy #poddany został renowacji ze środków budżetu Powiatu Nakielskiego.

Niniejsza część drogi powiatowej nr 1938C relacji Kcynia-Żurawia-Dziewierzewo zyskała nową nawierzchnię, zmodernizowane pobocza, rowy odwadniające oraz zjazdy. Na niniejsze przedsięwzięcie przeznaczono ok. 100 tys. zł.

Warto wspomnieć, iż modernizacyjne poprawki na drodze miały miejsce również w zeszłym roku, kiedy to wybudowano część chodnikową oraz postawiono peron przystankowy - przy tej samej drodze powiatowej – we wsi Żurawia. Mamy nadzieję, iż przyszłość zaowocuje kolejnymi unowocześnionymi trasami w Dziewierzewie i nie tylko!

materiał: Monika Oleś

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 2 10

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)