Dziś mamy 18 lipca 2018, środa, imieniny obchodzą:
11 lipca 2018

Kolejny odcinek drogi zmodernizowany. Tym razem w Dziewierzewie

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle

Niespełna 250-metrowy odcinek jezdni w Dziewierzewie wymagający gruntownej naprawy #poddany został renowacji ze środków budżetu Powiatu Nakielskiego.

Niniejsza część drogi powiatowej nr 1938C relacji Kcynia-Żurawia-Dziewierzewo zyskała nową nawierzchnię, zmodernizowane pobocza, rowy odwadniające oraz zjazdy. Na niniejsze przedsięwzięcie przeznaczono ok. 100 tys. zł.

Warto wspomnieć, iż modernizacyjne poprawki na drodze miały miejsce również w zeszłym roku, kiedy to wybudowano część chodnikową oraz postawiono peron przystankowy - przy tej samej drodze powiatowej – we wsi Żurawia. Mamy nadzieję, iż przyszłość zaowocuje kolejnymi unowocześnionymi trasami w Dziewierzewie i nie tylko!

materiał: Monika Oleś

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 2 10

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)