Dziś mamy 26 października 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

01 września 2021

Kolejny etap edukacji. Klasy pierwsze przekroczyły mury "Krzywoustego"

fot. MB

fot. MB

Uroczyste powitanie uczniów klas pierwszych w Liceum Ogólnokształcącym im. B. Krzywoustego w Nakle odbyło się w szkolnej auli

Przybyłych powitał dyrektor szkoły Paweł Darul, który przedstawił klasom pierwszym ich wychowawców. Życzył on także sukcesów w edukacji oraz tego, by wszyscy czuli się dobrze w tej szkole.

Uczniowie po powitaniu w auli, przeszli do klas z wychowawcami, zapoznali się także z salami lekcyjnymi oraz budynkami szkoły. W tym samy czasie w poszczególnych klasach trwało rozpoczęcie roku szkolnego dla starszych klas.

Oceń artykuł: 31 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (10)

  Autorka postu, w dniu 01-09-2021 17:43:01 napisał:

  Nie zapomnę jednej osoby ze zdjęcia, gdy z ciężko chorym dzieckiem poprosiłam ją o telefon do pogotowia ratunkowego. Dziecko trzymałam na rękach , ona jeździła na rolkach. Odpowiedź brzmiała: a nie może sobie Pani sama zadzwonić na pogotowie? To jest pedagog, dziś nauczyciel? Na widok tej Pani do dziś niedobrze mi

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -1 (1)

  Mama, w dniu 02-09-2021 09:52:12 napisał:

  Podobno Krzywy spadł w rankingu i lepiej podjąć naukę w LO w Staszicu. Prawda to?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Budowa magazynów
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)