Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

26 września 2021

Kolejna rywalizacja rozpoczęta. Piąta edycja Orlik Cup

fot. MLUKS Orlik Kcynia

fot. MLUKS Orlik Kcynia

Już po raz piąty rozpoczęliśmy rywalizację w# turnieju ORLIK CUP

W tym roku jako pierwsze walczyły "młodziczki". Wczoraj do rywalizacji przystąpiły: AZS Włocławek, UKS 23 Płock, MKS Kęsowo i nasze zawodniczki. Z powodu choroby zawodniczek w ostatniej chwili swój przyjazd odwołała drużyna ze Świekatowa.

Rywalizowano każdy z każdym 2 x 20 minut.

Oto wyniki:

MLUKS Orlik Kcynia - AZS Włocławek 22-14
MKS Kęsowo - UKS 23 Płock 15 - 22
UKS 23 Płock- AZS Włocławek 24 - 12
MLUKS Orlik Kcynia - MKS Kęsowo 22 - 18
MLUKS Orlik Kcynia - UKS 23 Płock 16 - 22
AZS Włocławek - MKS Kęsowo 14 - 32

1. UKS 23 Płock 9 pkt
2. MLUKS Orlik Kcynia 6 pkt
3. MKS Kęsowo 3 pkt
4. AZS Włocławek 0 pkt

Najlepszą zawodniczką została wybrana OLIWIA JASIŃSKA - UKS 23 Płock

Najlepszą strzelczynią została OLIWIA KARNOWSKA - MKS Kęsowo

Najlepszą bramkarka została wybrana MARTYNA CIESIELSKA - MLUKS Orlik Kcynia

Serdeczne podziękowania dla wszystkich zawodniczek, trenerów, Natalii Grzegorek, sędziów Darka Andrzejczaka, Bartka Szlangi, sedziów stolikowych - moje wspaniałe zawodniczki Julia Zwolak i Natalia Kramer. Dziękuję.

"Nasze zawodniczki dobrze zaprezentowały się w swoich pierwszych grach kontrolnych. W przygotowaniach trochę przeszkadzają nam choroby zawodniczek więc tym bardziej cieszymy się z dobrych momentów na boisku." - przekazali trenerzy Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.

Skład: Martyna Ciesielska, Iga Wiśniewska, Maria Sobczak, Martyna Branicka, Daria Hallas, Weronika Hallas, Zuzanna Leszczyńska, Eliza Chudzik, Marcelina Borowska, Gabriela Kubiak, Martyna Stanisławczyk, Julia Dubiel.

3 października ostatni akord ORLIK CUP V - I MEMORIAŁ ŚP. ZUZI DYDUCH.

Materiał: Bartosz Łyszczarz - MLUKS Orlik Kcynia 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)