Dziś mamy 21 maja 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
22 marca 2017

Kcyńskie przedszkolaki witały wiosnę. Było głośno, kolorowo i radośnie

fot. Anna Duda-Nowicka

fot. Anna Duda-Nowicka

Dzieci z Przedszkola Miejskiego im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni 21 marca 2017 r. #powitały wiosnę.

Najpierw spotkały się w auli przedszkola, gdzie zapoznały się z tradycją witania wiosny. Odbyła się prezentacja grup, a każda przybrała opaski symbolizujące wiosnę. Była też wiosenna piosenka oraz zagadka. Następnie wraz z marzanną dzieci wyruszyły na wiosenny spacer ulicami miasta. Przy dźwiękach instrumentów muzycznych, niosąc wiosenne transparenty głośno obwieszczały przyjście wyczekiwanej wiosny.

Na płycie Rynku wyszła do przedszkolaków Zastępca Burmistrza Kcyni Bogna Adamska, która oprócz życzeń miała dla dzieci także słodką niespodziankę. Dzieci odwdzięczyły się wiosennymi upominkami i szczęśliwe wróciły do przedszkola. Było głośno, a przede wszystkim kolorowo i radośnie. Nawet pani dyrektor Beata Szymczak przebrana była za pszczółkę. Uroczystość przygotowała grupa Pajacyków z wychowawczyniami: p. Haliną Stępień i Iwoną Polańską.

materiał: Anna Duda-Nowicka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)