Dziś mamy 17 grudnia 2017, niedziela, imieniny obchodzą:
22 marca 2017

Kcyńskie przedszkolaki witały wiosnę. Było głośno, kolorowo i radośnie

fot. Anna Duda-Nowicka

fot. Anna Duda-Nowicka

Dzieci z Przedszkola Miejskiego im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni 21 marca 2017 r. #powitały wiosnę.

Najpierw spotkały się w auli przedszkola, gdzie zapoznały się z tradycją witania wiosny. Odbyła się prezentacja grup, a każda przybrała opaski symbolizujące wiosnę. Była też wiosenna piosenka oraz zagadka. Następnie wraz z marzanną dzieci wyruszyły na wiosenny spacer ulicami miasta. Przy dźwiękach instrumentów muzycznych, niosąc wiosenne transparenty głośno obwieszczały przyjście wyczekiwanej wiosny.

Na płycie Rynku wyszła do przedszkolaków Zastępca Burmistrza Kcyni Bogna Adamska, która oprócz życzeń miała dla dzieci także słodką niespodziankę. Dzieci odwdzięczyły się wiosennymi upominkami i szczęśliwe wróciły do przedszkola. Było głośno, a przede wszystkim kolorowo i radośnie. Nawet pani dyrektor Beata Szymczak przebrana była za pszczółkę. Uroczystość przygotowała grupa Pajacyków z wychowawczyniami: p. Haliną Stępień i Iwoną Polańską.

materiał: Anna Duda-Nowicka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)