Dziś mamy 17 grudnia 2017, niedziela, imieniny obchodzą:
01 czerwca 2017

Kcyńskie przedszkolaki świętowały swój dzień. Czekało na nie wiele atrakcji

fot. Ewa Hałas

fot. Ewa Hałas

Na maluchy uczęszczające do Przedszkola Miejskiego w Kcyni czekało w dzisiejszym, #wyjątkowym dniu mnóstwo atrakcji. Uroczystego otwarcia Dnia Dziecka dokonała dyrektor Przedszkola p. Beata Szymczak, która życzyła maluchom wspaniałej zabawy.

Głos zabrał również Przewodniczący Rady Rodziców p. Tomasz Zmudzinski, który podkreślał, jak dużą rolę odgrywają dzieci w życiu ich rodziców, jak wielką są dla nich radością. Następnie każda z grup otrzymała prezenty zakupione w ramach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Przedszkola „Marzenie”. Składały się na nie piękne zestawy farb, zabawki do piaskownicy, kolorowe papiery itp.

Po części oficjalnej przedszkolaki udały się na plac za przedszkolem, gdzie rozstawione zostały dmuchańce, zjeżdżalnie, suchy basen z piłeczkami oraz czekały na nie popcorn, soczki i wata cukrowa. Z placu zabaw skorzystały wszystkie grupy przedszkolne. Uśmiechy nie znikały z twarzy maluchów przez cały dzień. Dzień Dziecka możliwy był do realizacji w tak szerokim zakresie dzięki Radzie Rodziców i wszystkim Rodzicom przedszkolaków, za co należą się ogromne słowa uznania, podziękowania i wielkie ukłony. Dziękujemy!

materiał: Ewa Hałas

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)