Dziś mamy 20 kwietnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

01 czerwca 2017

Kcyńskie przedszkolaki świętowały swój dzień. Czekało na nie wiele atrakcji

fot. Ewa Hałas

fot. Ewa Hałas

Na maluchy uczęszczające do Przedszkola Miejskiego w Kcyni czekało w dzisiejszym, #wyjątkowym dniu mnóstwo atrakcji. Uroczystego otwarcia Dnia Dziecka dokonała dyrektor Przedszkola p. Beata Szymczak, która życzyła maluchom wspaniałej zabawy.

Głos zabrał również Przewodniczący Rady Rodziców p. Tomasz Zmudzinski, który podkreślał, jak dużą rolę odgrywają dzieci w życiu ich rodziców, jak wielką są dla nich radością. Następnie każda z grup otrzymała prezenty zakupione w ramach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Przedszkola „Marzenie”. Składały się na nie piękne zestawy farb, zabawki do piaskownicy, kolorowe papiery itp.

Po części oficjalnej przedszkolaki udały się na plac za przedszkolem, gdzie rozstawione zostały dmuchańce, zjeżdżalnie, suchy basen z piłeczkami oraz czekały na nie popcorn, soczki i wata cukrowa. Z placu zabaw skorzystały wszystkie grupy przedszkolne. Uśmiechy nie znikały z twarzy maluchów przez cały dzień. Dzień Dziecka możliwy był do realizacji w tak szerokim zakresie dzięki Radzie Rodziców i wszystkim Rodzicom przedszkolaków, za co należą się ogromne słowa uznania, podziękowania i wielkie ukłony. Dziękujemy!

materiał: Ewa Hałas

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)