Dziś mamy 23 października 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
12 czerwca 2018

Kcyński dzielnicowy spotkał się z dziećmi. Zajęcia odbyły się w dwóch grupach

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

W Szkole Podstawowej w Palmierowie kcyński dzielnicowy spotkał się z dziećmi. W trakcie #spotkania z uczniami klas 0 - VII rozmawiał o bezpieczeństwie, zachowaniu na jezdni oraz o odpowiedzialności prawnej nieletnich.

Wczoraj (11.06.18) asp. Bartosz Królczyk, dzielnicowy z Kcyni, pojechał na spotkanie z dziećmi do Szkoły Podstawowej w Palmierowie.

W spotkaniu udział wzięli wszyscy uczniowie szkoły. Policjant przeprowadził zajęcia w dwóch grupach. Na początek uczniowie najmłodszych klas usłyszeli podstawowe wiadomości na temat bezpieczeństwa, w tym bezpiecznego zachowania się na drodze, w domu, w trakcie zabawy oraz w kontaktach z osobami obcymi. A także rady, jak bezpiecznie spędzić wakacje.

Asp. Królczyk przypomniał dzieciom także o tym, jak właściwie zachowywać się w trakcie jazdy na rowerze i rolkach. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania, same też opowiadały o różnych przygodach ze swojego życia. Uczniowie ze starszych klas usłyszeli, że już niebawem, kiedy ukończą 13 lat, sami będą odpowiadać za swoje negatywne zachowanie. Prowadzący spotkanie wytłumaczył, iż młodzież odpowiada przed sędzią rodzinnym i nieletnich i ostrzegał przedstawiając na przykładach, jakie sprawy nieletnich trafiają do sądu.

materiał: Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią Mł. asp. Justyna Andrzejewska 

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble łazienkowe
Szafy przesuwne
MEBLE PIOTR PASIEKA
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Zabiegi dla panów
Makijaż na każdą okazję
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)