Dziś mamy 18 lutego 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 września 2018

Kcyński dzielnicowy na spotkaniu. Promował m.in. program„Dzielnicowy bliżej nas”

fot.pow

fot.pow

Kcyński dzielnicowy podczas spotkani z mieszkańcami sołectwa Żurawia promował program „Dzielnicowy bliżej nas” oraz zachęcał do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Asp. Bartosz Królczyk, dzielnicowy z Policji w Kcyni wziął udział w spotkaniu z mieszkańcami sołectwa Żurawia . Funkcjonariusz przybliżył w jaki sposób posługiwać się „Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa”, informował jak działa to narzędzie oraz co za pośrednictwem tego narzędzia mogą zgłaszać obywatele. Jednocześnie dzielnicowy zachęcał mieszkańców do korzystania z mapy.  Spotkanie było dobrą okazją do tego żeby przybliżyć mieszkańcom program „Dzielnicowy bliżej nas”. W którym dzielnicowy jak przedstawiany jako funkcjonariusz, który utrzymuje kontakt z mieszkańcami i dba o ich bezpieczeństwo. Na spotkaniu były poruszane rownież bieżące problemy sołectwa.

Materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska

Nie wyrażam zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)