Dziś mamy 21 lipca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

14 września 2018

Kcyński dzielnicowy na spotkaniu. Promował m.in. program„Dzielnicowy bliżej nas”

fot.pow

fot.pow

Kcyński dzielnicowy podczas spotkani z mieszkańcami sołectwa Żurawia promował program „Dzielnicowy bliżej nas” oraz zachęcał do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Asp. Bartosz Królczyk, dzielnicowy z Policji w Kcyni wziął udział w spotkaniu z mieszkańcami sołectwa Żurawia . Funkcjonariusz przybliżył w jaki sposób posługiwać się „Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa”, informował jak działa to narzędzie oraz co za pośrednictwem tego narzędzia mogą zgłaszać obywatele. Jednocześnie dzielnicowy zachęcał mieszkańców do korzystania z mapy.  Spotkanie było dobrą okazją do tego żeby przybliżyć mieszkańcom program „Dzielnicowy bliżej nas”. W którym dzielnicowy jak przedstawiany jako funkcjonariusz, który utrzymuje kontakt z mieszkańcami i dba o ich bezpieczeństwo. Na spotkaniu były poruszane rownież bieżące problemy sołectwa.

Materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska

Nie wyrażam zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)