Dziś mamy 31 marca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

31 stycznia 2020

Kcyńska Liga Halowej Piłki Nożnej. Dziś rozegrana zostanie ostania kolejka

fot. archiwum

fot. archiwum

Dziewiąta kolejka Kcyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2019/2020 pod nieobecność # dwóch drużyn Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni (ze względu na studniówkę) przyniosła niewiele zmian w tabeli wyników, ale zmiany nastąpiły.

Ciekawy mecz zagrał Kaz-Bud Pol z Zielonymi Zalesie, którzy nieoczekiwanie przez długi czas meczu prowadzili 3:0 dominując nad Kaz-Bud Pol przez długo część meczu również skutecznością strzelecką.

Kaz-Bud Pol mimo tak niekorzystnego wyniku przełamał dobrą passę Zielonych Zalesie i wygrał mecz z Zielonymi Zalesie 5:3 wykazując się doświadczeniem, klasą w wychodzeniu z trudnych sytuacji i skutecznością w walce o wygraną co umocniło nieznacznie Kaz-Bud Pol na II pozycji z 24 pkt. w tabeli wyników.

Tuż za Kaz-Bud Pol na III miejsce z 23 pkt. w tabeli wyników wróciła drużyna Sąsiedzi Sipiory po wygranej 8:1 z drużyną Orzeł Kcynia. Drużyną MKS Niemczyn, wykazała się ponownie dobrą grą na boisku i skutecznością strzelecką w meczu z drużyną Górki Zagajne wygrywając ten mecz 6:2.

MKS Niemczyn umocnił się na miejscu V w tabeli 19 pkt na koncie i przybliżył punktacją do drużyny ZST BSZ Kcynia zajmującej IV miejsce z 21 pkt. w tabeli wyników. Drużyna Górki Zagajne po wysokiej wygranej z drużyną Zieloni Zalesie 5:0 awansowała w tabeli po IX kolejce z powrotem  na VI miejsce.

Niezmiennie po tej kolejce drużyna ZST TIE LO Kcynia z 29 pkt. prowadzi obecnie z 5 punktową przewagą nad drugim zespołem w tabeli ligi Kaz-Bud Pol z 24 pkt. w tabeli i wydaje się, że jest nie zagrożonym faworytem do zwycięstwa w Kcyńskiej Lidze Halowej Piłki Nożnej 2019/2020 i to już przed ostatnią X kolejka ligi, ale piłka jest okrągła i trzeba dać z siebie wszystko.

Drużyny Kaz-Bud Pol, Sąsiedzi Sipiory, ZST BSZ Kcynia i MKS Niemczyn przy tak wyrównanym wysokim poziomie gry maja szansę na zmiany pozycji w czołówce i dużą dozę niepewności przed X kolejką w walce  o utrzymanie pozycji jak i zajęcie najlepszego miejsca w końcowych wynikach ligi.

Ostatnia X kolejka kończąca sportowe zmagania drużyn Kcyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2019/2020 w piątkowy wieczór 31 stycznia 2020 r. z pewnością będzie ciekawym sportowym widowiskiem obfitującym w niecodzienne sportowe emocje. Wszystko może się zdarzyć również zaskakujące rozstrzygnięcia meczów skutkujące przetasowaniami na szczytach tabeli.

Wyniki i tabele znajdziecie w załączniku. 

materiał: Ryszard Hanioszyn/red

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
KCYŃSKA 2019 LIGA HALOWA PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR ORŁA BIAŁEGO SEZON 2019-2020.docx

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chodź, pomaluj swój świat… na zielono. Apetyczne przepisy na Dzień Szpinaku

Świętować można z różnych okazji. Boże Narodzenie jednoznacznie kojarzy się z #czerwonym barszczem i zupą grzybową, a Wielkanoc to świetny pretekst do zajadania się żurem i jajkami na tysiąc sposobów. Kalendarz jest jednak wypełniony wieloma innymi, smakowitymi datami. Wiedzieliście, że 26 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szpinaku? Najwyższa pora dać temu liściastemu specjałowi zielone światło w kuchni!

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

"Odkażanie" koronawirusa po polsku. W izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce #w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia… Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna staje się dla wielu Polaków pułapką. W wyniku izolacji częściej sięgają po alkohol i piją znacznie większe jego ilości. Podczas gdy np. władze departamentu Aisne w północno-wschodniej Francji wydają zakaz sprzedaży alkoholu w związku z epidemią Covid-19, w Polsce sklepy monopolowe pospiesznie i na bieżąco uzupełniają braki w asortymencie.

(czytaj więcej)
0

Miejsce relaksu i odpoczynku. Przygotuj balkon na ciepłe dni

Marzysz o własnej, zielonej enklawie, idealnym miejscu do relaksu? Brak ogrodu albo# pokaźnych rozmiarów tarasu nie musi być problemem. Coraz cieplejsza pogoda, dłuższe dni, a dodatkowo odpowiedzialne i rozsądne #zostańwdomu mogą sprzyjać liftingom balkonów.

(czytaj więcej)