Dziś mamy 17 lutego 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

31 stycznia 2020

Kcyńska Liga Halowej Piłki Nożnej. Dziś rozegrana zostanie ostania kolejka

fot. archiwum

fot. archiwum

Dziewiąta kolejka Kcyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2019/2020 pod nieobecność # dwóch drużyn Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni (ze względu na studniówkę) przyniosła niewiele zmian w tabeli wyników, ale zmiany nastąpiły.

Ciekawy mecz zagrał Kaz-Bud Pol z Zielonymi Zalesie, którzy nieoczekiwanie przez długi czas meczu prowadzili 3:0 dominując nad Kaz-Bud Pol przez długo część meczu również skutecznością strzelecką.

Kaz-Bud Pol mimo tak niekorzystnego wyniku przełamał dobrą passę Zielonych Zalesie i wygrał mecz z Zielonymi Zalesie 5:3 wykazując się doświadczeniem, klasą w wychodzeniu z trudnych sytuacji i skutecznością w walce o wygraną co umocniło nieznacznie Kaz-Bud Pol na II pozycji z 24 pkt. w tabeli wyników.

Tuż za Kaz-Bud Pol na III miejsce z 23 pkt. w tabeli wyników wróciła drużyna Sąsiedzi Sipiory po wygranej 8:1 z drużyną Orzeł Kcynia. Drużyną MKS Niemczyn, wykazała się ponownie dobrą grą na boisku i skutecznością strzelecką w meczu z drużyną Górki Zagajne wygrywając ten mecz 6:2.

MKS Niemczyn umocnił się na miejscu V w tabeli 19 pkt na koncie i przybliżył punktacją do drużyny ZST BSZ Kcynia zajmującej IV miejsce z 21 pkt. w tabeli wyników. Drużyna Górki Zagajne po wysokiej wygranej z drużyną Zieloni Zalesie 5:0 awansowała w tabeli po IX kolejce z powrotem  na VI miejsce.

Niezmiennie po tej kolejce drużyna ZST TIE LO Kcynia z 29 pkt. prowadzi obecnie z 5 punktową przewagą nad drugim zespołem w tabeli ligi Kaz-Bud Pol z 24 pkt. w tabeli i wydaje się, że jest nie zagrożonym faworytem do zwycięstwa w Kcyńskiej Lidze Halowej Piłki Nożnej 2019/2020 i to już przed ostatnią X kolejka ligi, ale piłka jest okrągła i trzeba dać z siebie wszystko.

Drużyny Kaz-Bud Pol, Sąsiedzi Sipiory, ZST BSZ Kcynia i MKS Niemczyn przy tak wyrównanym wysokim poziomie gry maja szansę na zmiany pozycji w czołówce i dużą dozę niepewności przed X kolejką w walce  o utrzymanie pozycji jak i zajęcie najlepszego miejsca w końcowych wynikach ligi.

Ostatnia X kolejka kończąca sportowe zmagania drużyn Kcyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2019/2020 w piątkowy wieczór 31 stycznia 2020 r. z pewnością będzie ciekawym sportowym widowiskiem obfitującym w niecodzienne sportowe emocje. Wszystko może się zdarzyć również zaskakujące rozstrzygnięcia meczów skutkujące przetasowaniami na szczytach tabeli.

Wyniki i tabele znajdziecie w załączniku. 

materiał: Ryszard Hanioszyn/red

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
KCYŃSKA 2019 LIGA HALOWA PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR ORŁA BIAŁEGO SEZON 2019-2020.docx

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)