Dziś mamy 25 kwietnia 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

17 października 2015

Kcynianki górą w pierwszym meczu

Na boisku piłkarskim w Kcyni odbył się pierwszy mecz piłki nożnej kobiet w ramach eliminacji do XV Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich „Chełmno – Rio 2016”. Rywalem zawodniczek w z Kcyni były drużyna z Solca Kujawskiego.

Mecz od samego początku układał się pod dyktando naszej drużyny, która do przerwy prowadziła 5:0. Po przerwie mecz był bardziej wyrównany, ale to nasza drużyna choć przegrała drugą połowe, ostatecznie wygrała 7:3. Bramki zdobyły: Bojarczuk Bogumiła – 2, Jutrzenka Natalia – 3, Pozorska Dominika – 1, Sytek Zuzanna – 1, dla gości – Boczkaja Kinga – 2 i Obremska Nadzieja – 1.

- Jestem zadowolony z postawy drużyny w pierwszej połowie, gdzie zdecydowanie prowadziliśmy grę. W przerwie zwróciłem uwagę, że mecz się jeszcze nie skończył. Na początku drugiej połowy zespół gości wyżej zaatakował i z początku mieliśmy małe problemy, ale ostatecznie udało się naszą grę uporządkować. Na mecz rewanżowy jedziemy z nastawieniem, że po pierwszym meczu jest 0 – 0 – przekazał trener Bartek Łyszczarz.

Dzień później odbył się turniej piłki ręcznej mężczyzn w ramach eliminacji do XV Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich „Chełmno-Rio de Janeiro 2016’’ pomiędzy reprezentacjami gmin Cekcyn, Kcynia i gospodarzem. Do następnych eliminacji awansowały zespoły z Kęsowa i Kcyni.

materiał: Piotr Dutkiewicz

Autor nie wyraża zgody na dodawanie komentarzy.

Oceń artykuł: 45 30