Dziś mamy 29 listopada 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

19 października 2020

Julia i Wiktoria Kowalskie w dobrej formie. Poprawiły życiowe osiągnięcia

fot. pow.

fot. pow.

Mimo specyficznej sytuacji, którą mamy w kraju i na świecie, która nie sprzyja #sportowcom, obostrzenia, utrudnione i nieregularne treningi nie przeszkodziły dziewczynom by rozegrały kolejne dobre zawody.

Mistrzostwa Polski Ludowych Zespołów Sportowych w tenisie stołowym w dniach 17-18.10.2020 w Brzegu Dolnym były ostatnim turniejem rangi ogólnopolskiej kończącym długi sezon 2019/ 2020. Dziewczyny rozegrały kolejne bardzo dobre zawody poprawiając swoje życiowe osiągnięcia. Julia zajęła V miejsce rywalizując z o 2 lata starszymi koleżankami. Tydzień temu dokonała tego wyczynu grając w swojej kategorii. Wiktoria także odniosła życiowy sukces zajmując dobre 7 miejsce w kraju.

Dziewczyny bardzo dzielnie reprezentowały klub MLUKS Orlik w Kcyni, Gminę Kcynia i Województwo Kujawsko-Pomorskie, przypomnę, że w finałach Mistrzostw Polski Ludowych Zespołów Sportowych mogły wystąpić max 3 zawodniczki z województwa w kategorii. Coraz lepsza gra oraz zdobyte bezcenne doświadczenie będzie procentować w przyszłości. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i pozdrawiamy.

Materiał: Trener tenisa stołowego MLUKS Orlik Kcynia Grzegorz Kowalski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)