Dziś mamy 18 lutego 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

10 września 2018

Jesienny Turniej Szachowy. Bracia Jagodzińscy na podium

foto: pow

foto: pow

Po wakacjach szachiści Alan i Olaf Jagodzińscy pokazali doskonałą formę. #W niedzielę, 9 września stanęli na podium w Wielkopolsce, pokonując kilkudziesięciu zawodników.

Bracia wzięli udział w Jesiennym Turniej Szachowym w Obornikach. Na starcie stanęło ponad 70 osób. Zawody przeprowadzono systemem szwajcarskim, na dystansie 7 rund. W kategorii juniorów do lat 18, Olaf zajął drugie miejsce. Jednym punktem wyprzedził go osiemnastoletni, doświadczony zawodnik ze Słopanowa. Trzecie miejsce zdobył Alan Jagodziński. Klasyfikacja juniorów obejmowała aż 43 osoby. Bracia Jagodzińscy z Miastowic reprezentowali klub LKS Chrobry Gniezno.

Organizatorami niedzielnych zawodów byli – Laboratorium Logiki  i Obornickie Centrum Sportu. Sędzią Głównym turnieju był Maciej Cybulski.

materiał: Paweł Czecki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 24 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)