Dziś mamy 17 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

19 lipca 2019

Informacja dla właścicieli lasów. Można skorzystać z zapasów sadzonek

fot. archiwum

fot. archiwum

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych informuje, że na chwilę obecną dysponuje # zapasami sadzonek, które mogą być wykorzystane na potrzeby lasów niepaństwowych.

Zamówienie należy składać do nadleśnictwa Runowo, które jest dysponentem materiału nasadzeniowego w nieprzekraczalnym terminie do dnia 05 sierpnia br.

Wszelkie informacje dostępne są pod nr tel. 52 389 76 08 lub 52 389 76 07, oraz pod adresem e-mail: runowo@torun.lasy.gov.pl

materiał: Ewelina Musiał

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 3 (3)

    Leśnik, w dniu 19-07-2019 15:14:41 napisał:

    Teraz nie możecie tych sadzonek sprzedać. Jak prosiliśmy o zakup w marcu to dla nas nie było. Tak wiem, że właściciele lasów prywatnych są gorzej traktowani w porównaniu z zarządcami lasów państwowych. A las prywatny spełnia te same funkcje co las państwowy. Co na to Konstytucja???

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Sprzedaż opon
Budowa hal
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Bon upominkowy
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)