Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

21 maja 2020

Ile wiesz o historii Polski w latach 1989-2020? Sprawdź się w turnieju wiedzy

V Turniej Wiedzy Quizizz I LO Szubin. Temat - Historia Polski 1989-2020.

Ogólna Instrukcja zgłaszania się i gry w turniejach wiedzy Quizizz online. 1) Wchodzimy na stronę https://quizizz.com/ 2) Logujemy się na stronie jako zawodnik - imię i nazwisko, szkoła / miejscowość w przypadku osób, które już zakończyły edukację (Jeśli używamy pseudonimu - dane z imieniem i nazwiskiem wysyłamy przy pomocy SMS do kierownika turnieju – Piotr Szybowicz (I LO Szubin) 667-222-886. Ustalenie prawdziwych nazwisk jest potrzebne do sporządzenia relacji z zawodów. Publikowana będzie pierwsza 10 turnieju). 3) Wchodzimy w podany przez organizatora – link – https://quizizz.com/join?gc=9837816 (niektóre osoby zgłaszają potrzebę wpisania kodu turnieju - 9837816). 4) Czekamy na rozpoczęcie turnieju. 5) Na każde pytanie trzeba odpowiedzieć w ciągu 10 sekund. 6) Turniej składa się z 50 pytań wyboru (A B C D). 7) Turniej zakończy się w poniedziałek 25 maja o godzinie 13.00.

Zakres wiedzy w turnieju: Historia Polski 1989-2020 - podstawowe daty i wydarzenia, prezydenci, politycy, partie polityczne.

Można zacząć powtarzać !

Materiał: PS

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO300
1299PLN PROMOCJAPLN
Bon upominkowy
Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Drobne naprawy
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Test amortyzatorów
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)