Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

21 maja 2019

I Przegląd Dziecięcych Zespołów Pałuckich podczas Dni Kcyni!

fot.pow

fot.pow

Podczas Dni Kcyni, które odbędą się w sobotę, 29 czerwca 2019 na boisku# przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Kcyni - czekać będzie na Państwa sporo atrakcji. Zaplanowano m.in. występ Łukasza Łyczkowskiego uczestnika "The Voice of Poland" i zespołu 5 Rano oraz Eksplozję Kolorów - imprezę z użyciem kolorów Holi.

Dni Kcyni rozpoczną się o godz. 16.00 i zainauguruje je pierwszy Przegląd Dziecięcych Zespołów Pałuckich "Bo tutaj są Pałuki". Organizatorem przeglądu jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Przedszkola Miejskiego w Kcyni "Marzenie", a sama inicjatywa realizowana jest przy wsparciu środków finansowych z budżetu Zarządu Powiatu Nakielskiego w ramach konkursu ofert nr 3/2019 "Kultura i sztuka 2019". Swój udział w przeglądzie potwierdziły grupy z: Janowca Wielkopolskiego, Szubina, Żnina, Łekna oraz Kcyni. Zapraszamy na Dni Kcyni!

Organizatorami głównymi są: Gminne Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni oraz Urząd Miejski. Patronat Burmistrza Kcyni. Partnerzy: ZGKiM w Kcyni Patronat medialny: Radio Nakło, www.kcynia.info, www.kcynia.pl

materiał: Anna Duda-Nowicka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)