Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

21 maja 2019

I Przegląd Dziecięcych Zespołów Pałuckich podczas Dni Kcyni!

fot.pow

fot.pow

Podczas Dni Kcyni, które odbędą się w sobotę, 29 czerwca 2019 na boisku# przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Kcyni - czekać będzie na Państwa sporo atrakcji. Zaplanowano m.in. występ Łukasza Łyczkowskiego uczestnika "The Voice of Poland" i zespołu 5 Rano oraz Eksplozję Kolorów - imprezę z użyciem kolorów Holi.

Dni Kcyni rozpoczną się o godz. 16.00 i zainauguruje je pierwszy Przegląd Dziecięcych Zespołów Pałuckich "Bo tutaj są Pałuki". Organizatorem przeglądu jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Przedszkola Miejskiego w Kcyni "Marzenie", a sama inicjatywa realizowana jest przy wsparciu środków finansowych z budżetu Zarządu Powiatu Nakielskiego w ramach konkursu ofert nr 3/2019 "Kultura i sztuka 2019". Swój udział w przeglądzie potwierdziły grupy z: Janowca Wielkopolskiego, Szubina, Żnina, Łekna oraz Kcyni. Zapraszamy na Dni Kcyni!

Organizatorami głównymi są: Gminne Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni oraz Urząd Miejski. Patronat Burmistrza Kcyni. Partnerzy: ZGKiM w Kcyni Patronat medialny: Radio Nakło, www.kcynia.info, www.kcynia.pl

materiał: Anna Duda-Nowicka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)