Dziś mamy 14 października 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 sierpnia 2019

I Dworskie Przełaje. Sukces zawodników z Kcyni

fot. Kijkowa Kcynia

fot. Kijkowa Kcynia

Kijkowa Kcynia brała udział w wyjątkowych zawodach w Sielcu. Na Dworskich Przełajach można # było biec na 5 i 10 km oraz wystartować w marszu Nordic Walking na 5km.

Drużyna stanęła do rywalizacji z innymi patyczakami. Nie było klasyfikacji wiekowej jedynie OPEN. Z każdego biegu zostało wyróżnionych 10 najlepszych zawodników.

W zawodach wzięli udział: Krzysztof Polowiec, Alina Polowiec, Hanna Komorowska oraz Alicja Kaniewska.

Wyróżnienie z kcyńskiej drużyny otrzymała Alina Polowiec. Zawodniczka zdobyła 10 miejsce w klasyfikacji OPEN oraz była 5 wśród KOBIET. 3 miejsce w OPEN, a tym samym „pudło” zdobyła Alicja Kaniewska

Zawody odbywały się w niesamowitej dworskiej atmosferze. Po zawodach można było zwiedzić Dwór oraz usiąść pod lipą.

materiał: Kijkowa Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

V miesiąc życia dziecka. „Mamo to JA twój mały akrobata"

Czas biegnie nieubłaganie, codziennie twoje dziecko robi ogromne postępy.

(czytaj więcej)