Dziś mamy 26 maja 2018, sobota, imieniny obchodzą:
09 maja 2018

II turniej Old Boy jednoczący pokolenia. Rywalizowało 5 drużyn

fot. Robert Stróżyk

fot. Robert Stróżyk

5 maja w Sipiorach odbył się „II turniej Old Boy jednoczący pokolenia”. W zawodach# rywalizowało pięć drużyn z Wapna, Kcyni, Górek Zagajnych, Nakła i Sipior.

Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Turniej przebiegał przy pięknej, słonecznej pogodzie, co dodatkowo motywowało zawodników do widowiskowej gry. Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce OSP Wapno 4 8 4:0
II miejsce  Apteka Rodzinna z Nakła 4 7 4:2
III miejsce Sąsiedzi Sipiory 4 5 4:3
IV miejsce OSP Górki Zagajne 4 4 1:5
V miejsce Kartonex Kcynia  4 2 3:6

Po sportowej rywalizacji zawodnicy wraz z rodzinami i kibice przenieśli się na teren biesiadnika przy  świetlicy na przygotowany posiłek. Następnie wręczono puchary i nagrody dla uczestników turnieju.

Najlepszym bramkarzem został Witold Pawłowski z Wapna, a największym pechowcem Dawid Zdanowicz z Górek Zagajnych. Po raz kolejny sędzią turnieju był Aleksander Andrzejewski z Szubina. Turniej był realizowany  w ramach otwartego konkursu ofert 4/2018 ogłoszonego przez gminę Kcynia oraz w ramach konkursu ofert „Sport 2018” ogłoszonego przez Powiat Nakielski. Honorowy patronat nad imprezą po raz drugi z rzędu objął Burmistrz Kcyni pan Marek Szaruga, za co serdecznie dziękujemy.

material: Robert Stróżyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)