Dziś mamy 26 września 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

27 lipca 2021

Groźnie wyglądające dachowanie. Mężczyzna trafił do szpitala

fot. itvszubin.pl

fot. itvszubin.pl

W poniedziałkowy wieczór doszło do# bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w gminie Szubin, a konkretnie w miejscowości Mąkoszyn.

W poniedziałek, 26 lipca przed godziną 20, w Mąkoszynie dachował samochód osobowy marki Opel Astra. Skierowano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Szubina. Podczas zdarzenia zajęli się oni m.in. zabezpieczeniem miejsca zdarzenia. Z informacji przekazanych przez st. kpt. Bartosza Walkowiaka, oficera prasowego Komendanta Powiatowego PSP w Nakle, wynika, że kierowca opuścił pojazd o własnych siłach przed przybyciem służb. Na miejsce przybyli również policjanci, którzy wyjaśniali okoliczności poniedziałkowego dachowania. W wyniku zdarzenia poszkodowany został 72-letni mężczyzna. Został on zabrany do szpitala. 

AKTUALIZACJA

- Wczoraj (26.07.21) około 20 szubińscy funkcjonariusze zostali skierowani przez dyżurnego na zdarzenie drogowe do Mąkoszyna, gdzie według zgłoszenia „dachowało” auto osobowe. Kiedy dotarli na miejsce faktycznie okazało się, że opel astra po tym, jak wypadł z łuku drogi, przewrócił się na dach. Od prowadzącego pojazd 72-latka wyraźnie czuć było alkohol - relacjonuje podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle. 

Jak wykazał alkomat, mieszkaniec powiatu żnińskiego miał w organizmie półtora promila alkoholu.

- Niebawem usłyszy on zarzuty za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, a decyzję w jego sprawie podejmie sąd - dodała podkom. Andrzejewska. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • -9 (15)

  Beta, w dniu 27-07-2021 13:36:15 napisał:

  Zabrać prawo jazdy wszystkim powyżej 70 roku życia albo powtórny egzamin

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 6 (8)

  KTM, w dniu 27-07-2021 14:12:10 napisał:

  Beta ,widać że planujesz krótki żywot.

  odpowiedz

  • 7 (7)

  niki, w dniu 27-07-2021 18:05:08 napisał:

  Wszystkich pijaków zamykać i zabierać uprawnienia na zawsze!

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Kolo, w dniu 28-07-2021 02:24:52 napisał:

  niki nie tędy droga... jak zamkną takiego to stanie się pasożytem na utrzymaniu obywateli... zabranie uprawnień - popieram, rozwiązanie to bronsoleta elektroniczna na nogę, prace społeczne pod kontrolą organów państwowych.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)