Dziś mamy 14 listopada 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

16 października 2019

Grand Prix w w Brydżu Sportowym. Najmrodzki i Rdesiński na czele

fot. KP

fot. KP

Para Bogdan Najmrodzki i Jan Rdesiński zwyciężyła w turnieju # brydżowym w Nakle.

W każdy drugi poniedziałek miesiąca brydżyści w całym kraju rozgrywają turniej, ułożonymi przez sędziego kartami. Dzięki temu można porównać wyniki uzyskane przez poszczególnych brydżystów z Polski oraz gości z zagranicy.

Spośród 12 turniejów Korespondencyjnych Mistrzostw Polski, klasyfikowanych jest 8 najlepszych rezultatów. W eliminacjach tych uczestniczy również nakielska sekcja brydża sportowego.

W poniedziałek, 14 października rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego w ramach październikowej eliminacji KMP. Wyniki zaliczane były również do klasyfikacji generalnej Grand Prix Powiatu Nakielskiego roku 2019.

Wystąpiło 11 par z: Nakła, Grudziądza, Mroczy, Kcyni, Sicienka i Więcborka. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Ludwik Pazderski.

W turnieju zwyciężyła para Bogdan Najmrodzki i Jan Rdesiński (obaj Eurobac 1). Na drugim miejscu uplasował się mikst Aleksandra Granowska i Alfred Nowak (oboje Eurobac 1). Trzecie miejsce przypadło parze: Roman Grabowski i Benedykt Mieszczak (Grom-Bemix Więcbork).

Teoretycznie wyniki uzyskane przez dwie najlepsze pary dawał im realne szanse na zdobycie punktów rankingowych. Po podliczeniu wyników 705 par (48 z 54 ośrodków) mikst Granowska i Nowak zajmuje 36 miejsce, a duet Najmrodzki i Rdesiński jest dopiero na 65 pozycji. Natomiast para Brzykcy i Popczyński jest na 74 miejscu. Punkty uzyskuje 55 najlepszych par.

Wyniki:
1. Bogdan Najmrodzki/Jan Rdesiński - 62.92%
2. Aleksandra Granowska/Alfred Nowak - 61.67%
3. Roman Grabowski/Benedykt Mieszczak - 55.83%
4. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński - 53.94%
5. Stefan Kamiński/Zdzisław Świtalski - 52.42%
6. Tomasz Nowak/Piotr Wołowski - 51.29%
7. Mariusz Wróblewicz/Marian Zarembski - 50.15%
8. Krzysztof Dembek/Włodzimierz Suchodolski - 49.02%
9. Alina Majchrzak/Bogdan Kowalczyk - 42.95%
10. Jan Kudła/Jan Nowakowski - 41.82%
11. Tadeusz Nitka/Marceli Pluciński – 38.41%.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Szafy przesuwne
Zabiegi dla panów
Makijaż na każdą okazję
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Botox
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Budowa magazynów
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)