Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

17 maja 2019

Grand Prix Kcyni. Walczono o Puchar Burmistrza

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 5 maja 2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego # w Kcyni rozegrano VIII ostatni z cyklu Turniejów Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym i podsumowano Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Kcyni.

Turnieje Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisa Stołowego grano od 28 października 2018 r. w kategoriach Junior i Senior. Turnieje Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym zostały przeprowadzona w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni i sali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kcyni. W Turniejach Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym wzięło udział łącznie 36 zawodników. Grano systemem rosyjskim i „każdy z każdym” do trzech wygranych setów każdy mecz.

Wyniki rywalizacji w ramach kategorii Junior:
I miejsce Filip Satypka - 470 pkt.
II miejsce Mateusz Kemnitz - 440 pkt.
III miejsce Wiktoria Kowalska – 360 pkt.
Wyniki rywalizacji w ramach kategorii Senior:
I miejsce Grzegorz Kowalski - 417 pkt.
II miejsce Adrian Dziejak - 415 pkt.
III miejsce Wiktoria Kowalska - 410 pkt.

Na podsumowaniu zawodów drużynom i zawodnikom, w poszczególnych kategoriach klasyfikacji zawodów Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga złożył gratulacje i wręczył za zajęte miejsca Puchary Burmistrza Kcyni i nagrody rzeczowe za zajęte miejsce I, II do III w Turniejach Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisa Stołowego. Zawodnikowi kategorii Senior - weteran Panu Edmundowi Tyckun i zawodniczce kategorii Junior Julii Kowalskiej najmłodszej zawodnicze Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym wręczono pamiątkowe statuetki.

Turnieje Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym sędziował sędzia główny Pan Marek Sobczak. Organizatorem Ligi był Burmistrz Kcyni. W ramach Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym rozegrano VIII turniejów z czego do klasyfikacji końcowej liczyło się pięć najlepszych wyników osiągniętych w zawodach.

materiał: Ryszard Hanioszyn

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)