Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

17 maja 2019

Grand Prix Kcyni. Walczono o Puchar Burmistrza

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 5 maja 2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego # w Kcyni rozegrano VIII ostatni z cyklu Turniejów Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym i podsumowano Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Kcyni.

Turnieje Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisa Stołowego grano od 28 października 2018 r. w kategoriach Junior i Senior. Turnieje Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym zostały przeprowadzona w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni i sali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kcyni. W Turniejach Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym wzięło udział łącznie 36 zawodników. Grano systemem rosyjskim i „każdy z każdym” do trzech wygranych setów każdy mecz.

Wyniki rywalizacji w ramach kategorii Junior:
I miejsce Filip Satypka - 470 pkt.
II miejsce Mateusz Kemnitz - 440 pkt.
III miejsce Wiktoria Kowalska – 360 pkt.
Wyniki rywalizacji w ramach kategorii Senior:
I miejsce Grzegorz Kowalski - 417 pkt.
II miejsce Adrian Dziejak - 415 pkt.
III miejsce Wiktoria Kowalska - 410 pkt.

Na podsumowaniu zawodów drużynom i zawodnikom, w poszczególnych kategoriach klasyfikacji zawodów Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga złożył gratulacje i wręczył za zajęte miejsca Puchary Burmistrza Kcyni i nagrody rzeczowe za zajęte miejsce I, II do III w Turniejach Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisa Stołowego. Zawodnikowi kategorii Senior - weteran Panu Edmundowi Tyckun i zawodniczce kategorii Junior Julii Kowalskiej najmłodszej zawodnicze Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym wręczono pamiątkowe statuetki.

Turnieje Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym sędziował sędzia główny Pan Marek Sobczak. Organizatorem Ligi był Burmistrz Kcyni. W ramach Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym rozegrano VIII turniejów z czego do klasyfikacji końcowej liczyło się pięć najlepszych wyników osiągniętych w zawodach.

materiał: Ryszard Hanioszyn

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)