Dziś mamy 22 stycznia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

12 czerwca 2018

Gmina Kcynia wyróżniona. Po raz drugi otrzymała tytuł "Samorządu od Serca"

fot. Marta Gur

fot. Marta Gur

6 czerwca w biurowcu The Heart Warsaw, na 38. piętrze budynku Warsaw Spire, podczas #uroczystego podsumowania Kampanii "Ciśnienie na Życie - Pierwsza pomoc w zawale", gminie Kcynia już po raz drugi, przyznano tytuł "Samorządu od Serca".

Nasz samorząd znalazł się wśród wyróżnionych i uhonorowanych przez kapitułę konkursową pamiątkową statuetką oraz dyplomem (obok Miasta Gdynia, Gminy Sosnowiec, Miasta Warszawa, czy Powiatu Strzeleckiego). W imieniu gminy Kcynia nagrodę odebrała p. Aldona Polcyn, za co serdecznie raz jeszcze dziękujemy.

W 2017 roku w akcjach profilaktycznych na terenie naszej gminy przeprowadzonych wraz ze Stowarzyszeniem Flandria, przebadaliśmy łącznie ponad 200 mieszkańców. Ponadto organizowaliśmy bezpłatne zajęcia nordic – walking dla osób w różnym wieku mające na celu zwiększenie aktywności fizycznej, warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej, podczas których uczyliśmy jak radzić sobie w sytuacjach m.in. związanych z zawałem serca u najbliższych osób. 

materiał: Ewa Hałas

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 25 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)