Dziś mamy 15 sierpnia 2018, środa, imieniny obchodzą:
12 czerwca 2018

Gimnazjalisto, zapraszamy cię do szkół prowadzonych przez powiat nakielski!!!

fot. Maksim Šmeljov

fot. Maksim Šmeljov

POWIAT NAKIELSKI jest organem prowadzącym dla 12 jednostek oświatowych, w tym 7 ogólnodostępnych, które czekają na głodnych wiedzy i chętnych przeżycia ciekawych przygód uczniów.

Nasze szkoły są placówkami z tradycjami, biorącymi jednak pod uwagę potrzeby rynku pracy i konieczność przygotowania młodzieży do studiów na renomowanych uczelniach. Kształcimy młodzież w innowacyjnych zawodach, wspierając się bogatą bazą dydaktyczną, nowoczesnymi technologiami nauczania i dobrze wyposażonymi warsztatami szkolnymi. Wysoką jakość kształcenia gwarantuje doświadczona i wykwalifikowana kadra, co przekłada się na zdawalność i wyniki egzaminów zewnętrznych, często przewyższających średnią wojewódzką i krajową. 

We wszystkich szkołach odbywają się ciekawe zajęcia pozalekcyjne, stwarzające możliwość spędzania czasu wolnego w sposób kreatywny i nietuzinkowy, np. sportowe, taneczne, muzyczne, teatralne, żeglarskie itp. Realizowane są projekty unijne, dzięki którym placówki wyposażane są w nowe technologie, a uczniowie mogą rozwijać  swoje zdolności i pasje oraz zdobywać dodatkowe kwalifikacje.

Podróże kształcą, dlatego też, w większości szkół ogólnodostępnych prowadzona jest uczniowska wymiana międzynarodowa,
która gwarantuje możliwość poszerzania umiejętności językowych, poznawanie kultur innych krajów i nawiązywanie znajomości z rówieśnikami z zagranicy.

Zapraszamy na stronę naboru elektronicznego https://naklonadnotecia.edu.com.pl/

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)