Dziś mamy 7 grudnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

05 czerwca 2018

Mundurowi na festynie. Dzieci chętnie zwiedzały radiowóz

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Dzielnicowi z kcyńskiego komisariatu w piątek (01.06.18) uczestniczyli w festynie z okazji # Dnia Dziecka na terenie Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki.

Mundurowi w piątek (01.06.18 r.) na terenie Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki uczestniczyli w festynie z okazji Dnia dziecka.

W trakcie trwania festynu zaprezentowali pojazd służbowy, przybliżyli prace policjantów. Dzielnicowi przypomnieli uczestnikom, w szczególności dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się na drodze oraz bezpiecznego spędzania wolnego czasu w trakcie letniego wypoczynku w tym bezpieczeństwo w domu, w podroży, podczas gier i zabaw a także bezpieczeństwa nad wodą i terenach przywodnych w ramach akcji „Kreci mnie Bezpieczeństwo – nad wodą”. Policjanci propagowali programy Moja Komenda i Dzielnicowy bliżej nas.

materiał: st.asp. Damian Moczadło p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kwasy...
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Narożniki
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Oczyszczanie twarzy
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)