Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

05 czerwca 2018

Mundurowi na festynie. Dzieci chętnie zwiedzały radiowóz

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Dzielnicowi z kcyńskiego komisariatu w piątek (01.06.18) uczestniczyli w festynie z okazji # Dnia Dziecka na terenie Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki.

Mundurowi w piątek (01.06.18 r.) na terenie Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki uczestniczyli w festynie z okazji Dnia dziecka.

W trakcie trwania festynu zaprezentowali pojazd służbowy, przybliżyli prace policjantów. Dzielnicowi przypomnieli uczestnikom, w szczególności dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się na drodze oraz bezpiecznego spędzania wolnego czasu w trakcie letniego wypoczynku w tym bezpieczeństwo w domu, w podroży, podczas gier i zabaw a także bezpieczeństwa nad wodą i terenach przywodnych w ramach akcji „Kreci mnie Bezpieczeństwo – nad wodą”. Policjanci propagowali programy Moja Komenda i Dzielnicowy bliżej nas.

materiał: st.asp. Damian Moczadło p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Tonery Directions
27PLN
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP500
1399PLN PROMOCJAPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)