Dziś mamy 23 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

24 kwietnia 2017

Finał Jedenastek Piłkarskich. Która szkoła była najlepsza?

21 kwietnia 2017 roku na orliku przy stadionie w Nakle odbył się Finał Mistrzostw #Powiatu Nakielskiego Jedenastek Piłkarskich Szkół Ponadgimnazjalnych chłopców.

Do rozgrywek przystąpiły trzy zespoły. ZST Kcynia oraz dwa zespoły z Nakła: Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej i ZSP Staszic. Grano systemem “każdy z każdym” 2 x 15 minut. Przed pierwszym meczem nauczyciele przeprowadzili losowanie ustalając kolejność spotkań. Poniżej przedstawiamy wyniki meczów i końcową klasyfikację.

3. ZST Kcynia

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za przybycie i rywalizację na boisku. Na oficjalnym podsumowaniu turnieju każdy zespół otrzymał pamiątkowy puchar. Wyłoniono najlepszego strzelca turnieju Jonasza Szrubkowskiego z nakielskiego "Staszica" z dorobkiem dwóch bramek. Mecze sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego.

Materiał: Michał Stachowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.