Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

10 czerwca 2019

Festyn rodzinny sołectwa Piotrowo. Nie brakowało dobrej zabawy i konkursów

fot. BG

fot. BG

W sobotnie popołudnie przy świetlicy wiejskiej w Kowalewku odbył się festyn rodzinny dla mieszkańców Piotrowa.# Organizatorzy zadbali o najmłodszych zapewniając im nie lada zabawę.

Pogoda tego dnia dopisała, więc na placu przy świetlicy zameldowało się wielu najmłodszych mieszkańców, którzy mogli znaleźć dla siebie wiele atrakcji. Nie brakowało dmuchańców, waty cukrowej, gier i konkursów, strzelania do tarczy, które zorganizował Ryszard Hanioszyn, a także grilla, żeby nikt nie wyszedł głodny. OSP Kcynia przeprowadziła szkolenie z zakresu pierwszej pomocy oraz zapoznała dzieci ze sprzętem strażackim. Na festynie nie zabrakło również zmotoryzowanej grupy mieszkańców, a także JRS Kowalewko, która udostępniła zgromadzonym swój sprzęt. Impreza trwała do późnych godzin popołudniowych i każdy wyszedł z niej zadowolony.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    KR, w dniu 10-06-2019 19:19:50 napisał:

    Do Dh. Strażaka, jak Cię widzą tak Cię piszą, wypada wyglądać przyzwoicie , rozumiem że to był pokaz , ale rozpięta koszarówka wyglada nie ciekawie , proszę zadbać o przyzwoity wygląd , ubiór strażaka zobowiązuje na akcji również, nie wypada mieć rozpiętego nomexu.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rolery - mezoterapia skóry
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Masaż leczniczy
Sprawdzanie geometrii kół
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Przewóz krajowy
Test amortyzatorów
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)