Dziś mamy 26 maja 2018, sobota, imieniny obchodzą:
12 lutego 2018

Ferie zimowe rozpoczęte. Dzieciom zapewniono szereg atrakcji

fot. SP Rozstrzębowo

fot. SP Rozstrzębowo

W radosnym i tanecznym nastroju w Szkole Podstawowej w Rozstrzębowie, rozpoczęto ferie zimowe.

Na uroczystość przybyli goście Burmistrz Kcyni pan Marek Szaruga, Radny Rady Miejskiej w Kcyni, a zarazem sołtys Tupadł pan Stanisław Grabarski, sołtys wsi Szczepice pan Paweł Kiepiela, emerytowane pracownice szkoły panie Teresa Tomczak i Halina Kosińska, rodzice, grono pedagogiczne, uczniowie i absolwenci.

Po powitaniu gości, dyrektor p. Małgorzata Dutkiewicz zaprosiła wszystkich na „cyrkowy pokaz”. W role artystów cyrkowych wcielili się uczniowie klas III, IV i VII. Wystąpili m.in. clown, magik, siłacze, balerina Karolina, słonie i żonglerzy. Wykonawcy przygotowani przez panią Bożenę Nogowską wykazali się nie lada sprytem, poczuciem humoru i umiejętnościami wokalnymi wprawiając widownię w zachwyt i wspaniały nastrój.

Po występie wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Potem w pięknie udekorowanej sali rozpoczęła się wspaniała zabawa, którą prowadził zespół „Dombek Show”. W międzyczasie można było wylosować niespodziankę biorąc udział w loterii fantowej. Dzięki współpracy rodziców, pracowników szkoły i nauczycieli udało się sprawić dzieciom wiele radości.

Dziękujemy zaproszonym gościom za słodkie upominki, rodzicom, pracownikom i nauczycielom za wkład włożony w przygotowanie uroczystości.

Materiał: Bartek Łyszczarz 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)