Dziś mamy 17 sierpnia 2018, piątek, imieniny obchodzą:
12 lutego 2018

Ferie zimowe rozpoczęte. Dzieciom zapewniono szereg atrakcji

fot. SP Rozstrzębowo

fot. SP Rozstrzębowo

W radosnym i tanecznym nastroju w Szkole Podstawowej w Rozstrzębowie, rozpoczęto ferie zimowe.

Na uroczystość przybyli goście Burmistrz Kcyni pan Marek Szaruga, Radny Rady Miejskiej w Kcyni, a zarazem sołtys Tupadł pan Stanisław Grabarski, sołtys wsi Szczepice pan Paweł Kiepiela, emerytowane pracownice szkoły panie Teresa Tomczak i Halina Kosińska, rodzice, grono pedagogiczne, uczniowie i absolwenci.

Po powitaniu gości, dyrektor p. Małgorzata Dutkiewicz zaprosiła wszystkich na „cyrkowy pokaz”. W role artystów cyrkowych wcielili się uczniowie klas III, IV i VII. Wystąpili m.in. clown, magik, siłacze, balerina Karolina, słonie i żonglerzy. Wykonawcy przygotowani przez panią Bożenę Nogowską wykazali się nie lada sprytem, poczuciem humoru i umiejętnościami wokalnymi wprawiając widownię w zachwyt i wspaniały nastrój.

Po występie wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Potem w pięknie udekorowanej sali rozpoczęła się wspaniała zabawa, którą prowadził zespół „Dombek Show”. W międzyczasie można było wylosować niespodziankę biorąc udział w loterii fantowej. Dzięki współpracy rodziców, pracowników szkoły i nauczycieli udało się sprawić dzieciom wiele radości.

Dziękujemy zaproszonym gościom za słodkie upominki, rodzicom, pracownikom i nauczycielom za wkład włożony w przygotowanie uroczystości.

Materiał: Bartek Łyszczarz 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)