Dziś mamy 18 lipca 2018, środa, imieniny obchodzą:
05 grudnia 2017
Komenda Powiatowa PSP w Nakle nad Notecią ostrzega

Fałszywe kontrole przeciwpożarowe w firmach. Oferują zakup sprzętu

fot. arch.

fot. arch.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nakle n/Not. informuje, iż otrzymuje sygnały # od firm i instytucji publicznych na terenie powiatu nakielskiego o oferowaniu zakupu sprzętu przeciwpożarowego dla danej firmy w związku z rzekomą kontrolą wykonywaną przez strażaka lub powoływaniu się na Komendę Powiatową PSP w Nakle n/Not.

W związku z powyższym tut. Komenda odcina się od tego typu działań podejmowanych przez niezwiązane z PSP osoby i jednocześnie informuje, że funkcjonariusz prowadząc czynności kontrolno – rozpoznawcze w danej firmie, szkole czy instytucji publicznej informuje kontrolowanego z 7 dniowym wyprzedzeniem o dniu kontroli, natomiast zalecenia pokontrolne wydawane są w formie decyzji administracyjnej z określeniem terminu ich wykonania.

Obecnie na rynku funkcjonuje wiele firm oferujących sprzęt przeciwpożarowy, których jednym ze sposobów na pozyskanie środków finansowych jest nieuczciwe postępowanie i o tego typu wymuszeniach, godzących w wizerunek Państwowej Straży Pożarnej, poinformowano Komendę Powiatową Policji w Nakle n/Not. Ponadto zwracamy się z prośbą do osób, które otrzymały tego typu telefony z powoływaniem się na Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Nakle n/Not.

z „propozycją” kupna sprzętu przeciwpożarowego lub oznakowania ewakuacyjnego o kontakt z Komendą pod numerem telefonu 52 386 70 10 lub 52 386 70 31 w celu zweryfikowania informacji.

materiał: KP PSP Nakło n/Not.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

    • -2 (6)

    Kcynianin , w dniu 05-12-2017 21:40:24 napisał:

    Niezmiernie przykre że PanSzaruga boi się opinii publicznej i nie wyraża zgody na komentowanie artykułów. Strach zagląda mu w oczy a nieszczerosc przerasta. Więc komentuje tutaj wszem i wobec opowiada bzdury o braku pieniędzy a iluminacja świąteczną w mieście na moje oko kosztuje ponad 20 tyś to jak to jest Panie Marku Szaruga - żeby od kłamstw Pan nos nie urusł. My mieszkańcy prosimy o publicznej przedstawienie na łamach prasy ile nas mieszkańców kosztuje iluminacja świąteczną oraz koszty montażu itp.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (2)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Gimnastyka korekcyjna
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Baterie
od 0,90PLN
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Oczyszczanie twarzy
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Zabiegi dla panów
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)