Dziś mamy 22 stycznia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

16 maja 2018

Ewa Kozanecka z wizytą w Kcyni. Omawiano sprawy dotyczące powiatu

fot. Kamila Marosz

fot. Kamila Marosz

W dniu 15 maja pani Ewa Kozanecka – Poseł Prawa i Sprawiedliwości Ziemi Bydgoskiej #przybyła z roboczą wizytą do Kcyni. W Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki im. Klary Prillowej w Kcyni panią Poseł w imieniu wszystkich uczestników spotkania powitał pan Krzysztof Napieralski – pełnomocnik PIS miasta i gminy Kcynia.

Po ponad godzinnych obradach uczestnicy spotkania udali się do kościoła p.w. Wniebowzięcia NMP w Kcyni, gdzie kustosz Sanktuarium Krzyża Świętego proboszcz ksiądz kanonik Michał Kostecki przedstawił historię tego niezwykłego miejsca oraz figurę Pana Jezusa Ukrzyżowanego, która słynie z licznych łask. Ogromne wrażenie na pani Poseł zrobiła Kalwaria, która w ostatnich kilkunastu latach została gruntownie odnowiona. Na pamiątkę spotkania ks. kan. Michał Kostecki wręczył pamiątkowe foldery i obrazki z Cudownym Kcyńskim Panem Jezusem.

Po wizycie w kcyńskim Sanktuarium udaliśmy się do Zakładu Poprawczego w Kcyni. Tu odbyła się dalsza część spotkania roboczego, do którego dołączył Pan Paweł Duda – dyrektor Zakładu Poprawczego. Omawiane były sprawy dotyczące miasta i gminy Kcynia oraz powiatu nakielskiego. W spotkaniu z panią Poseł Ewą Kozanecką brali udział członkowie PIS z terenu miasta i gminy Kcynia, Nakła i Szubina.

Materiał: Kamila Marosz

Oceń artykuł: 12 37

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (22) Zgłoś naruszenie zasad

  • 7 (11)

  tylkowielkopolska, w dniu 16-05-2018 13:36:28 napisał:

  Czy ta wizyta spowodowała, że do Kcyni przyjdą jakiekolwiek zakłady, które pozwolą pracować za godne pieniądze? Czy owa wizyta spowodowała, że zakłady w Kcyni zaczną płacić więcej niż najniższa krajowa i przestaną wykorzystywać swoich pracowników ( nie biorę pod uwagę sklepów, w takiej chociażby biedronce dostaje się ponad 2000zł netto )? Wątpię. Dziwię się, że Kcyni jest jeszcze w tym województwie, ja zrobiłbym wszystko aby przyłączyć się do Wielkopolski, nawet gdyby to nic nie zmieniło. Chociaż żyłbym ze świadomością, że mieszkam we województwie, które ma jakiekolwiek perspektywy i jest w miarę dobrze zarządzane ( Kujawsko-Pomorskie jest od dawna źle rządzone, dodatkowo jest już jednym z najbiedniejszych województw, brawa dla Wszystkich rządzących, którzy to spowodowali ). W Kujawsko-Pomorskim nawet pozwolili aby Zawisza upadła przez przekręty :)

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 7 (11)

  wojtek, w dniu 16-05-2018 15:27:45 napisał:

  Zbliżają się wybory samorządowe, więc posłowie znajdują na mapie województwa KCYNIĘ. Ona nie pierwsza i nie ostatnia. Tak z ciekawości pierwszy raz tą Panią poseł widzę pomimo, że dość uważnie śledzę obrady Sejmu.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 2 (8)

  krycha, w dniu 16-05-2018 17:07:58 napisał:

  Widać , że co niektórzy już się boją.. ostatnie wybory pokazały że wszystko jest możliwe.

  odpowiedz

  • 6 (12)

  Obyrzony, w dniu 17-05-2018 09:13:40 napisał:

  Pierwszy raz kobite widze. Dyrektor zp wita ja. Co to za za czasy?!!!!!!!!Upolitycznienie.

  odpowiedz

  • 4 (8)

  Paweł, w dniu 17-05-2018 09:17:36 napisał:

  Dziwicie się, że do Kcyni żaden poseł nie przyjeżdża? Po co ma przyjechać? Tutaj i tak nie można nic zrobić. Burmistrz M. Szaruga jakby miał jakikolwiek pomysł na tę gminę to szukałby kontaktów z posłami obojętnie z jakiej partii. Byle te pomysły zrealizować. Wszyscy wiedzą, że pieniądze leżą w Warszawie i trzeba być pomysłowym żeby je zdobyć. A Kcynia nie robi nic. Dlaczego? Bo taki kram jaki pan

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Oburzony 3, w dniu 17-05-2018 11:38:20 napisał:

  Polityka PiS w zakładzie a gdzie resocjalizacji obiady kto za to płaci co za buta władzy polityczny zakład

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (7)

  karol, w dniu 17-05-2018 17:50:55 napisał:

  A gdzie są wczorajsze posty, Czego boją się tz. działacze z kcyńskiego PiS, że nakazali je usunąć. prawda jest bolesna kochani, ale nic jej nie zmieni, bo nie da się jej zakłamać nawet wówczas kiedy będzie się udawało kogoś innego, niż się jest w rzeczywistości. Prada będzie wykrzyczana, jak nie tu to gdzie indziej - zabawa się dopiero zacznie.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 2 (2)

  Karolinka, w dniu 18-05-2018 14:24:17 napisał:

  Uczciwy to pojecie względne. Aby o sobie wydać takie świadectwo to trzeba mieć wielką odwagę, a co dopiero o innym. Dlatego zalecam ostrożność - to, to że ktoś nie kradnie to jeszcze nie oznacza, że jest uczciwy - bo, może nadrabia nieuczciwością wobec znajomych, tym, którzy być może kiedyś mu zaufali. Mylenie pojęć jest tak powszechne, że jak skłamię to przecież nic się nie stało - prawda - bo normalnie to ja jestem uczciwy. Złodziejstwo to przestępstwo, a nieuczciwość to pewien stan umysłu i bycia.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Botox i kwas hialuronowy
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Meble łazienkowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)