Dziś mamy 18 lipca 2018, środa, imieniny obchodzą:
27 listopada 2017

Dziewczęta walczyły o udział w finale. Mecze były bardzo zacięte i wyrównane

fot. J. Kuliński

fot. J. Kuliński

W dniu 22 listopada w Bydgoszczy odbyły się Półfinały Mistrzostw Województwa #Kujawsko – Pomorskiego w piłce ręcznej dziewcząt. W turnieju brały udział zespoły: Gimnazjum nr 9 z Bydgoszczy, Gimnazjum ze Świekatowa oraz Gimnazjum z Kcyni.

Grano systemem „każdy z każdym”. Mecze były bardzo zacięte i wyrównane. Gra dziewczyn z Kcyni była na bardzo wysokim poziomie, podobała się pozostałym uczestnikom. Niestety mieliśmy mniej szczęścia i nie udało nam się zakwalifikować do finału. Ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce w województwie, co i tak należy uznać za spory sukces naszych dziewczyn. Trener drużyny Jacek Kuliński jest bardzo zadowolony z gry podopiecznych. Dwa lata treningów przyniosły sukces, ale dziewczęta musiały się zmierzyć z drużynami, które grają w ligach od kilku lat i mają większe doświadczenie.

materiał: J. Kuliński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)