Dziś mamy 17 grudnia 2017, niedziela, imieniny obchodzą:
27 listopada 2017

Dziewczęta walczyły o udział w finale. Mecze były bardzo zacięte i wyrównane

fot. J. Kuliński

fot. J. Kuliński

W dniu 22 listopada w Bydgoszczy odbyły się Półfinały Mistrzostw Województwa #Kujawsko – Pomorskiego w piłce ręcznej dziewcząt. W turnieju brały udział zespoły: Gimnazjum nr 9 z Bydgoszczy, Gimnazjum ze Świekatowa oraz Gimnazjum z Kcyni.

Grano systemem „każdy z każdym”. Mecze były bardzo zacięte i wyrównane. Gra dziewczyn z Kcyni była na bardzo wysokim poziomie, podobała się pozostałym uczestnikom. Niestety mieliśmy mniej szczęścia i nie udało nam się zakwalifikować do finału. Ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce w województwie, co i tak należy uznać za spory sukces naszych dziewczyn. Trener drużyny Jacek Kuliński jest bardzo zadowolony z gry podopiecznych. Dwa lata treningów przyniosły sukces, ale dziewczęta musiały się zmierzyć z drużynami, które grają w ligach od kilku lat i mają większe doświadczenie.

materiał: J. Kuliński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)