Dziś mamy 15 grudnia 2018, sobota, imieniny obchodzą:

10 października 2018

Dzień Seniora w Kowalewku. Dzieci brały udział w przedstawieniu

fot.powierzone

fot.powierzone

6 października 2018 r. w świetlicy w Kowalewku odbyło się spotkanie z okazji Dnia Seniora.

Sołtys Alicja Woźniak z pomocą Rady Sołeckiej zorganizowała przedstawienie z udziałem dzieci z sołectwa pt."Czerwony Kapturek". Dzieci były szczęśliwe, że mogą wystąpić dla starszych mieszkańców sołectwa - swoich babć i dziadków - i tym samym sprawić im odrobinę radości.  W zamian dostały sporo owacji. Potem był poczęstunek, słodkości i świetna zabawa - podsumowuje Alicja Woźniak. Dziękuję za pomoc w przygotowaniach paniom: Eli, Iwonie, Magdzie i Hani oraz mieszkańcom za przygotowanie ciast - dodaje.

Materiał: Anna Duda-Nowicka UM w Kcyni 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Pieczątki Colop
Budowa stanu surowego
Masaż leczniczy
Meble młodzieżowe systemowe
Budowa magazynów
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)