Dziś mamy 21 marca 2018, środa, imieniny obchodzą:
08 marca 2018

Dzień Kobiet na wesoło. Społeczność uczniowska zorganizowała zabawne konkursy

fot. Aleksandra Konicka

fot. Aleksandra Konicka

Już w XVI wieku słynny francuski historyk Pierre de Brantôme zwrócił uwagę, że: „Świat bez kobiet # byłby jak ogród bez kwiatów”. Szczególnie dzisiaj nie ma chyba osoby, która nie zgodziłaby się z tym twierdzeniem.

Kobiety odgrywają ważną rolę nie tylko w życiu rodzinnym, ale także w polityce, biznesie, sprawiają, że świat jest piękny. Społeczność uczniowska Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni postanowiła uczcić ten dzień w formie konkursów na wesoło.
Uczniowie brali udział w konkurencjach międzyklasowych.

W jury zasiedli: przedstawicielka płci pięknej- Martyna Janowiak oraz panowie Piotr Dutkiewicz i ks. Marcin Wierzchosławski. Zadaniem uczestników konkursów było m.in. odgadnięcie rebusu, tytułu i wykonawczyni popularnej piosenki czy rozpoznanie polskiej celebrytki. Chłopcy mieli okazję przekonać się, że życie kobiet nie jest łatwe, sprawdzili na własnej skórze, że zrobienie makijażu, pomalowanie paznokci czy wybór stosownego stroju jest zajęciem czasochłonnym. Nie lada zadaniem okazało się robienie kanapek czy ciasta.

Organizatorzy zabawy zadbali też o formę uczestników, którzy mogli udoskonalić swoje umiejętności taneczne i sportowe. Ostatecznie zawody wygrała klasa I Technikum Ekonomicznego, drugie miejsce zajęła klasa I Technikum Informatycznego, a trzecie klasa II TEI.

materiał: Agnieszka Kobierowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 33 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)