Dziś mamy 5 czerwca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

14 października 2019

Dzień Edukacji Narodowej. Życzenia dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty

fot. archiwum

fot. archiwum

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji # nasza redakcja chciałaby złożyć Nauczycielom i Pracownikom Oświaty najserdeczniejsze życzenia.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty życzymy, aby Wasza praca była nieustającą pasją i wyzwaniem. Każdego dnia niech towarzyszą Wam pogoda ducha i satysfakcja z wychowania nowego młodego pokolenia. Niech praca, którą wykonujecie była otaczana szacunkiem oraz życzliwością. Życzymy Wam również zdrowia, zadowolenia i satysfakcji zawodowej, pomyślności w życiu osobistym oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym.  

Oceń artykuł: 7 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (20)

  Taka_ja, w dniu 14-10-2019 09:38:41 napisał:

  Dziękujemy nawet za te nieszczere życzenia, ponieważ to m.in. dzięki takim portalom zanika szacunek do nas. Jednak nauczyciel to człowiek, który do każdego wychodzi z sercem na dłoni. Dobrą edukację mamy we krwi i na co dzień. Nie jest to prowokacja, więc wskazane byłoby wykazanie się choć minimalnym taktem i niekomentowanie w takim dniu.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -4 (8)

  Lll, w dniu 14-10-2019 12:51:29 napisał:

  Żenada

  odpowiedz

  • 0 (0)

  abcd, w dniu 14-10-2019 19:15:55 napisał:

  Podobno największym autorytetem wśród nauczycieli gminy Kcynia to A.Kubiak ze szkoły podstawowej w Kcyni !!!!!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kwasy...
Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO600
1349PLN PROMOCJAPLN
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP25
1299PLN PROMOCJAPLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Sprawdzanie geometrii kół
Meble na wymiar: szafy przesuwne
Drukarki kodów kreskowych
899PLN 499PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)