Dziś mamy 18 lutego 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2018

Dzielnicowy w szkole w Dobieszewie opowiadał o bezpiecznym spędzaniu wakacji

foto: powierzone

foto: powierzone

Asp. Bartosz Królczyk z kcyńskiego komisariatu w ramach prowadzonej działalności profilaktycznej # odwiedził dzieci w Szkole Podstawowej w Dobieszewie.

Policjant opowiadał słuchaczom o bezpieczeństwie w trakcie wakacji oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich. Kcyński dzielnicowy, asp. Bartosz Królczyk, przeprowadził spotkanie profilaktyczne z uczniami klas 0-VII Szkoły Podstawowej w Dobieszewie.

Z młodszymi mundurowy rozmawiał na temat bezpiecznego spędzania wolnego wakacyjnego czasu, który już niebawem nadejdzie. Przestrzegał przed niebezpieczeństwami i informował, jak się ich wystrzegać.

Uczniowie z klas starszych usłyszeli kilka słów na temat odpowiedzialności prawnej nieletnich za popełniane przez nich czyny. Asp. Królczyk przypominał kim jest osoba nieletnia, w jaki sposób ponosi odpowiedzialność za swoje zachowanie i jaka instytucja rozstrzyga sprawy nieletnich.

Materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska  Oficer prasowy  KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)