Dziś mamy 18 lutego 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

05 września 2018

Działania „NURD” w powiecie nakielskim. Nie wszyscy przestrzegali przepisów

KPP Nakło

KPP Nakło

Wczoraj ( 04.09.18 r.) na terenie powiatu nakielskiego mundurowi prowadzili działania pt. „NURD”# Celem akcji było propagowanie bezpieczeństwa niechronionego uczestnika ruchu drogowego oraz przestrzeganie przepisów przez pieszych, a także kierowców wobec pieszych.

Na terenie województwa kujawsko – pomorskiego, Policja prowadziła działania pod kryptonimem „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” . W powiecie nakielskim działania te prowadzili policjanci referatu ruchu drogowego. W trakcie działań funkcjonariusze sprawdzali zachowanie kierowców w stosunku do pieszych, ale także przyglądali się pieszym, czy oni sami przestrzegają przepisy prawa o ruchu drogowym. Mundurowi ujawnili łącznie 34 wykroczeń. Z czego aż 12 popełnionych przez pieszych. Większość z nich związanych była z przechodzeniem przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Działania „NURD” miały na celu poprawę bezpieczeństwa użytkowników dróg, szczególnie pieszych.    

materiał: asp. szt. Damian Moczadło p.o. Oficer prasowy        

KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Gimnastyka korekcyjna
Przewóz krajowy
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Lakiernictwo
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)