Dziś mamy 19 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

11 kwietnia 2018

Drzwi otwarte w ZSO. Uczniowie promowali swoją szkołę

fot. MM

fot. MM

11 kwietnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kcyni zorganizowano „Drzwi Otwarte”. Celem # imprezy było zachęcenie jak największej ilości młodzieży do skorzystania z oferty szkoły.

W imprezę zaangażowani byli zarówno nauczyciele, jak i uczniowie szkoły. Tłumnie przybyli gimnazjaliści mieli okazję poznać szkołę „od środka”.

Uczniowie szkoły zaprezentowali wszystkim zebranym na sali występy artystyczne, a także zachęcali gimnazjalistów do skorzystania z oferty ich placówki.

Oceń artykuł: 14 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (4)

  BB, w dniu 11-04-2018 19:17:16 napisał:

  Najlepszy był kabaret, to sie udało na 200%. Reszta nudy, nic ciekawego.

  odpowiedz

  • 2 (10)

  Absolwent 0,7L, w dniu 11-04-2018 19:46:56 napisał:

  Dobra, niech zamykają to Liceum wreszcie bo i tak nic sobą nie reprezentuje - w gminnej kasie będzie więcej pieniędzy i skończy się mianowanie kadry względem nie tego co sobą reprezentują tylko ze względu na polityczne przekonania. Podstawówka jakoś może mieć od dekad tego samego dyrektora - a Liceum które przecież jest o wiele ważniejszą szkołą co kadencje ma zmienianą dyrekcje. Jak więc ma być dobrze? Nic dziwnego że poziom nauczania spada, a sama szkoła jest obiektem podśmiechujek w różnych środowiskach. I proszę nie podpierać się tutaj rzekomym prestiżem dawnego Liceum, bo to obecne ma wspólną z nim tylko nazwę - no ale tak to już jest, że w szpitalach dla obłąkanych co drugi ma się za Napoleona i przypisuje sobie jego zasługi. Widać taki już urok lokalnej gminnej polityki że nasze miasto staje się prywatnym folwarkiem panującej władzy - czy z jednej czy z drugiej strony to nie ma znaczenia - czerwone ( obecnie przefarbowane) świnie od dekad niszczą wszystko co się da w myśl zasady "Po nas choćby potop". Ich stać by posyłać dzieci do lepszych prestiżowych uczelni daleko w Polskę, a kcyński motłoch to tylko statystyka i nie musi mieć dobrego Liceum.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  ihaha, w dniu 12-04-2018 16:34:10 napisał:

  Pani Moniko, a gdzie się podział obiecany absolwent?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Baterie
od 0,90PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
Drobne naprawy
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Pieczątki Colop
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)