Dziś mamy 17 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

13 sierpnia 2019

Dożynki gminne w Turzynie. Ciekawy program uroczystości

Tegoroczne dożynki gminne odbędą się w sołectwie Turzyn w ostatnią # sobotę sierpnia tj. 31 sierpnia. Rozpocznie je korowód dożynkowy, a o 15.00 odprawiona zostanie polowa Msza św.

W programie uroczystości dożynkowych znalazły się m.in. konkursy, występy artystyczne, atrakcje dla dzieci, stoiska kulinarne itp. Szczegóły na plakacie. Impreza dofinansowana z budżetu Gminy Kcynia i Powiatu Nakielskiego.

Zapraszają: Burmistrz Kcyni, Przewodniczący Rady Miejskiej, Rada Sołecka i Sołtys Turzyna oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni.

materiał: Anna Duda-Nowicka/red

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)