Dziś mamy 15 grudnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

13 sierpnia 2019

Dożynki gminne w Turzynie. Ciekawy program uroczystości

Tegoroczne dożynki gminne odbędą się w sołectwie Turzyn w ostatnią # sobotę sierpnia tj. 31 sierpnia. Rozpocznie je korowód dożynkowy, a o 15.00 odprawiona zostanie polowa Msza św.

W programie uroczystości dożynkowych znalazły się m.in. konkursy, występy artystyczne, atrakcje dla dzieci, stoiska kulinarne itp. Szczegóły na plakacie. Impreza dofinansowana z budżetu Gminy Kcynia i Powiatu Nakielskiego.

Zapraszają: Burmistrz Kcyni, Przewodniczący Rady Miejskiej, Rada Sołecka i Sołtys Turzyna oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni.

materiał: Anna Duda-Nowicka/red

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Czekasz na paczkę od Mikołaja? Odbierz ją z mObywatelem

W emocjach i przedświątecznej gorączce można zapomnieć o wielu sprawach, a na pewno o # dowodzie osobistym. Pamiętajcie: idąc na pocztę po odbiór paczek z prezentami wystarczy telefon z aplikacją mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Niedziele handlowe w grudniu i 2020 roku. Kiedy sklepy będą otwarte?

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie są gotowi jeszcze na święta. Grudzień to wyjątkowy #miesiąc ze względu na to, że sklepy otwarte będą w trzy niedziele!

(czytaj więcej)
0

Świąteczny szał zakupów. Przez internet czy tradycyjnie? (sonda)

Świąteczny szał zakupowy trwa. W grudniu w sklepach panuje oblężenie, dlatego wiele #osób woli kupić np. prezenty bez wychodzenia z domu, czyli za pomocą internetu. Obie te formy mają swoje plusy i minusy. Jakie zakupy wybieracie?

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)