Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

24 maja 2019

Dla Krajny i Pałuk Wawrzyniec kucharzy. Serdecznie zapraszamy!

Muzeum Ziemi Krajeńskiej i Lokalna Grupa Działania Partnerstwo dla # Krajny i Pałuk zapraszają na imprezę Dla Krajny i Pałuk Wawrzyniec kucharzy.

Składają się na nią dwa wydarzenia: XI Jarmark św. Wawrzyńca i XVI Powiatowy Konkurs Dziedzictwa Kulinarnego „Smaki Krajny i Pałuk”. Zapraszamy 2 czerwca 2019 r. na ul. Powstańców Wielkopolskich. Program imprezy na plakacie.

O godz. 10 w kościele p.w. św. Wawrzyńca rozpocznie się msza św., po niej, w setną rocznicę śmierci Antoniego Nadskakuły, nastąpi złożenie wiązanek kwiatów pod tablicą upamiętniającą nakielskiego rzemieślnika.

Następnie serdecznie zapraszamy do udziału w przemarszu ulicami miasta na ul. Powstańców Wielkopolskich. 

materiał: Tomasz Pasieka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)