Dziś mamy 29 listopada 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

23 października 2020

Decyzja zapada. Część uczniów przez tydzień będzie się uczyć zdalnie

Część uczniów Szkoły Podstawowej w Dobieszewie w dniu dzisiejszym rozpoczęło naukę #zdalną. Tak decyzję podjął dyrektor szkoły w porozumieniu z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Nakle oraz burmistrzem Kcyni.

- Ze względu na realne zagrożenie koronawirusem COVID-19, zarówno w budynku szkolnym w Dobieszewie, jak i w budynku szkolnym w Chwaliszewie, podjąłem decyzję o zawieszeniu zajęć edukacyjnych w klasach I i VIII od 23 do 30 października 2020 r. włącznie, z możliwością jej przedłużenia – poinformował wczoraj w mediach społecznościowych dyrektor szkoły Antoni Kalka.

Decyzja została podjęta po konsultacji z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Nakle nad Notecią oraz organem prowadzącym szkołę tj. burmistrzem Kcyni.

Do 30 października uczniowie wspomnianych klas uczyć się będą zdalnie.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Meble pokojowe
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Meble łazienkowe
Tonery Directions
27PLN
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Przewóz krajowy
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)