Dziś mamy 20 kwietnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

08 lutego 2019

Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego. Zapraszamy

fot. pow

fot. pow

W niedzielę 10 lutego od godz. 9:00 w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego# w Kcyni ul. Wyrzyska 12 rozpocznie a następnie zostanie przeprowadzony Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Kcyni z okazji Obchodów 100. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego.

Materiał: Ryszard Hanioszyn

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)